Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     238
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Vēsture: Filmas “Reiz dzīve ap Trešdienas tirgus laukumu ritēja…” seansi un sarunas par Jēkabpils vēsturi (0)

Visu janvāri pilsētas skolām ir iespēja pieteikt un Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Izstāžu un tikšanās zālē apmeklēt filmas “Reiz dzīve ap Trešdienas tirgus laukumu ritēja…” seansus. Pēc seansiem norisināsies sarunas par Jēkabpils vēsturi.

Janvārī aicinām Jēkabpils skolu audzēkņus noskatīties studijas “Sī&Mī” filmu “Reiz dzīve ap Trešdienas tirgus laukumu ritēja…” un uzzināt to, ka senais Jēkabpils vēsturiskais centrs – laukums pie Svētā Gara pareizticīgo baznīcas ir vēstures notikumiem bagāta vieta, no kuras izaugusi pilsēta. Šeit kopš sendienām bija pilsētniekiem un Daugavas plostniekiem svarīgi objekti – Trešdienas jeb Siena tirgus, baznīca, Zvanītāja krogs, vēlāk arī pilsētas valde, veikali, izglītības iestādes, dažādi rūpniecības uzņēmumi un pakalpojumi.

Skatoties filmu, skolēni varēs iepazīties ne tikai ar šīs vietas vēsturi, bet arī ieklausīties jēkabpiliešu stāstījumā, kuru dzīve un darbs saistīti ar Trešdienas tirgus laukumu, izsekot līdzi mūsu tautas un pilsētas vēsturiskajiem notikumiem.

Uz filmas seansiem lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 29554991!

Pasākums bez ieejas maksas 03.01.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom