Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     380
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Policijas ziņas: Par ēku fasāžu bojāšanu uzsākti vairāki kriminālprocesi (0)

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis informē, ka, sākot ar 2016.gada novembra nogali, Jēkabpils iecirknī ir saņemti 5 pieteikumi par ēku fasāžu bojāšanu – apkrāsošanu ar dažādiem zīmējumiem (grafiti) Jēkabpils pilsētā.

Par šiem gadījumiem Jēkabpils policijas iecirknī tika uzsākti 5 kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 185.panta 1.daļas pazīmēm par svešas mantas tīšu bojāšanu, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Veicot izmeklēšanas darbības augstāk norādītajos kriminālprocesos, policija ir apzinājusi 28 objektus, kuri tika līdzīgā veidā apkrāsoti. Šobrīd par šo noziegumu pastrādāšanu policijas redzeslokā ir nonākušas vairākas personas. Vienai no šīm personām jau ir piemērots ar brīvības atņemšanas nesaistīts drošības līdzeklis. Ir izņemti arī vairāki desmiti krāsu baloniņu.

Jaunieši jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā, tai skaitā arī par līdzīgu likumpārkāpumu izdarīšanu.

Policija aicina arī pārējos cietušos vērsties policijā ar pieteikumiem sakarā ar  viņu īpašumu bojāšanu, jo ir pamatotas aizdomas, ka minētie likumpārkāpumi ir aizsākušies krietni agrāk. Policija aicina atsaukties arī aculieciniekus saistībā ar iepriekš minētajiem gadījumiem, zvanot pa tālruni 65202600.


Informāciju sagatavoja
Ieva Sietniece,
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste 26.01.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom