Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     48
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Policijas ziņas: Aizdomās par laupīšanas izdarīšanu Līvānos aiztur vīrieti (0)

Šī gada 10.martā ap plkst. 12:30 Valsts policija saņēma informāciju, ka Līvānu novada Rožupes pagasta veikalā kāds vīrietis ar galvā uzvilktu masku, piedraudot pārdevējai ar nazi, no veikala kases aparāta nolaupīja tajā esošo naudu. Par laupīšanas faktu tika ierosināts kriminālprocess, un likumsargi uzsāka ļaundara meklēšanas pasākumus.

VP Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, veicot neatliekamās izmeklēšanas darbības, operatīvi noskaidroja iespējamā laupītāja personību un sadarbībā ar Jēkabpils kolēģiem tajā pašā dienā ap plkst. 21:40  Jēkabpilī aizturēja aizdomās turēto personu – 1956.gadā dzimušo vīrieti. Kratīšanas laikā iespējamās vainīgās personas dzīvesvietā tika izņemti vairāki lietiskie pierādījumi, kā arī daļa no nolaupītās naudas.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu un veic visas nepieciešamās pārbaudes.

Pēc Krimināllikuma 176.panta 1.daļas, par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana) — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

 

Informāciju sagatavoja
VP Latgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste
Ksenija Belova 13.03.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom