Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     260
             Vakar:      512
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Diskutē par jauno multifunkcionālo halli Jēkabpilī (0)

Otrdien, 14.martā, Jēkabpils pilsētas pašvaldības sēžu zālē notika darba sanāksme ar sporta dzīves vadītājiem un dažādu sporta veidu entuziastiem, lai apspriestu ierosinājumus un diskutētu, kādām sporta aktivitātēm būtu jāparedz jaunā multifunkcionālā halle.

Jēkabpils domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs uz sarunu aicināja Pilsētsaimniecības departamenta direktoru Raitu Sirmoviču,  Būvniecības un komunālās saimniecības  nodaļas vadītāju Anitu Vanagu, kā arī Jēkabpils sporta centra, Jēkabpils sporta skolas un dažādu sporta veidu – volejbola, florbola, cīņas, hokeja u.c. pārstāvjus.

Sanāksmes sākumā L. Salcevičs klātesošajiem prezentēja iedzīvotāju iesūtītos ierosinājums par to, kādiem sporta veidiem un citām aktivitātēm būtu jāparedz jaunā multifunkcionālā halle, savukārt vēlāk ikviens tika aicināts izteikt viedokli šajā jautājumā.

Noslēgumā sanāksmes dalībnieki vienojās, ka atbildīgie speciālisti jaunās multifunkcionālās sporta halles projektēšanas uzdevumā iekļaus trīs  paralēli izmantojamas un transformējamas sporta zāles ar 1000 skatītāju sēdvietām, vairākas mazāka izmēra sporta zāles treniņiem, ledus laukumu, medicīniskā personāla telpas, relaksācijas zonu, konferenču zāli un administrācijas telpas.

Pagājušajā nedēļā Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicināja iedzīvotājus izteikt savus ierosinājumus, kādiem sporta veidiem un citām aktivitātēm būtu jāparedz jaunā multifunkcionālā halle. Apkopojot iedzīvotāju iesūtītos ierosinājumus, visvairāk priekšlikumu bija iesūtīts par florbola, ledus laukuma, boulinga, cīņas zāles, tenisa aktivitātēm jaunajā multifunkcionālajā hallē. Kopumā iedzīvotāji pašvaldībai iesūtīja četrdesmit divus ierosinājumus.

Kā jau iepriekš tika informēts, Jēkabpils pilsētas pašvaldība ir iecerējusi būvēt multifunkcionālo halli Jēkabpils stadiona teritorijā. Jēkabpils multifunkcionālās halles būvniecībai no valsts budžeta piešķirti vairāk nekā 1,5 miljoni eiro.

 

Informāciju sagatavoja
Margita Liepiņa,
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību
nodaļas vadītāja 16.03.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom