Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     344
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Izglītība: Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota “Fastrackids” programma (0)

No 2016.gada novembra  Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota jauna, mūsdienīga pirmsskolas izglītības programma-pilotprojekts „FasTrack® Fundamentals”. Programma paredzēta 3-8 gadus veciem bērniem, tā ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā mācīt bērnam nepieciešamās prasmes, lai gūtu panākumus 21. gadsimtā.

Īstenojot programmu, bērniem tiek  sniegta iespēja iepazīties ar tādām tēmām kā bioloģija, tehnoloģija, radošums, zemes zinātnes, mērķi un dzīves stundas, astronomija, matemātika, literatūra, dabas zinātnes, komunikācija, runa, drāma un māksla, ekonomika. Bet galvenais, ka programma ļauj attīstīt bērniem mācīšanās prasmes visai dzīvei.

14.martā  „FasTrack® Fundamentals” nodarbību norisi Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā klātienē vēroja pilsētas  pašvaldības priekšsēdētājs  Leonīds Salcevičs, kurš ir iniciators programmas īstenošanai  Jēkabpils  pilsētā.   Priekšsēdētājs  atzinīgi novērtēja šīs programmas īstenošanu mūsu pilsētā un novēlēja bērniem  veiksmi  turpmāko tēmu apgūšanai.  Savukārt bērni kopā ar skolotājām bija sagatavojuši īpašu pateicību par iespēju apgūt šo programmu.

Plašāka informācija par programmu: http://fastrackids.lv/fastrackids-programmas/fastrack-fundamentals/

 

Informāciju sagatavoja
Sarmīte Stikāne,
Pedagogs karjeras konsultants
Jēkabpils
Bērnu un jauniešu centrs 16.03.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom