Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     267
             Vakar:      541
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Jaunieši no Vācijas tiekas ar Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāju (0)

Erasmus+ programmas mobilitātes projekta “ABItour2015+” ietvaros 5.- 25.martā Jēkabpilī viesojas jaunieši no Vācijas- Philipp Rydz un Annika Ristau. Trīs nedēļu laikā jaunieši realizējuši projektu par atkritumu šķirošanu un apsaimniekošanu Jēkabpilī. Tika veikta pašreizējās situācijas izpēte, anketēšana, lai noskaidrotu, cik daudzi cilvēki šķiro atkritumus, un salīdzinājums ar atkritumu apsaimniekošanu Vācijas reģionā Anhalt-Bitterfield.

Pirmdien, 21.martā, jaunieši tikās ar Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāju Leonīdu Salceviču. Tikšanās laikā jaunieši pastāstīja par savu pieredzi šeit, pirmajiem iespaidiem Latvijā un Jēkabpilī, kā arī par veiktā pētījuma “Vai ir iemesls atkritumu šķirošanai?” rezultātiem un saviem ieteikumiem situācijas uzlabošanai. Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs ļoti novērtēja jauniešu paveikto darbu, un aicināja atgriezties Jēkabpilī, lai redzētu pozitīvās pārmaiņas atkritumu šķirošanas jomā.

Erasmus+ projekta vācu jauniešu prezentācija par atkritumu šķirošanu Jēkabpilī- “Vai ir iemesls atkritumu šķirošanai?” notiks 24.martā plkst.14:00 Jēkabpils pilsētas pašvaldības domes sēžu zālē. Jauniešu prezentāciju uzklausīs un diskusijā piedalīsies Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps, SIA “Jēkabpils pakalpojumi” valdes priekšsēdētājs Jānis Hauka, kā arī Jēkabpils aktīvie jaunieši.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Gādmane
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste 22.03.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom