Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     119
             Vakar:      459
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Novados: Akuratera un Jaunsudrabiņa ceļu krustpunktos (0)

24. martā plkst. 10.00 Jēkabpils novada “Sēlijas prasmju muzejs” Zasā sadarbībā ar Zasas bibliotēku, organizē literāri izzinošu pasākumu “Jāņa Akuratera un Jāņa Jaunsudrabiņa ceļu krustpunktos”.

Piedāvājam noskatīties filmu “Akuraters – Sēlijas dižgars”, izstādes, kuras veltītas abiem literātiem. Kā zināms, pagājušajā gadā novada muzejā un Ābeļos notika vairākas J. Akuratera 140. dzimšanas dienai  veltītas aktivitātes. Šogad augustā 140 Jānim Jaunsudrabiņam. Uz marta pasākumu uzaicinājām novadpētnieci Ausmu Bērziņu un rakstnieci, novadpētnieci Luciju Ķuzāni. Būs iespēja uzzināt daudz no agrāk nepublicētā par šiem rakstniekiem, viņu dzīvi, literāro darbību. Ieinteresējot zasiešus, gribu atgādināt, ka Jānim Jaunsudrabiņam ļoti iemīļota atpūtas un gleznošanas vieta bija arī Zasa, kad ciemojās pie drauga, grāmatas “Krustpilieša stāsts” autora Viļa Stukuļa tēva.

Esat laipni gaidīti! Īpaši gaidīti būs atsaucīgie novadnieki, kas pagājušā gada vēlā rudenī piedalījās video uzņemšanā KKF atbalstītajam projektam “Ceļojums pa J. Akuratera literārā mantojuma takām” un atainoja J. Akuratera literāros tēlus.

 

Edīte Balode,
Novadpētniecības ekspozīciju organizatore

Attēlā: ilustrācija J.Jaunsudrabiņa “Baltajai grāmatai” (1914) 23.03.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom