Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     261
             Vakar:      512
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Kultūra: Turpinās Latvijas valsts mežu finansētā Zemgales kultūras programma 2017 (0)

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) ar Valsts Kultūrkapitāla fonda (KKF) un VAS Latvijas valsts meži finansējumu izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales kultūras programmai, kas paredzēta dažādu Zemgales specifisko kultūras vērtību saglabāšanas, popularizēšanas, attīstības un pieejamības nodrošināšanas projektiem.

Projekta mērķis, līdzīgi kā iepriekšējos gados, ir sekmēt specifisko Zemgales materiālo un nemateriālo kultūrvēsturisko mantojumu, veicināt zemgaļu un sēļu kultūras daudzveidības saglabāšanu vienota Zemgales tēla veidošanā un attīstībā, atbalstīt mākslas jaunrades un pētniecības procesus kultūras jomā visā Zemgales reģionā, sekmēt reģiona līdzsvarotu attīstību kultūras nozarē. Šogad Valsts Kultūrkapitāla fonda padome "Latvijas valsts mežu finansētās Zemgales kultūras programmai 2017" projektu realizācijai piešķīrusi 71 tūkstoti eiro.

Projektu pieteikumi konkursam iesniedzami laikā no 3.marta līdz 4.aprīlim, plkst. 17.00 Zemgales plānošanas reģiona birojā Jelgavā vai Jēkabpilī. Detalizēta informācija par projekta pieteikumu sagatavošanas un iesniegšanas kārtību atrodama konkursa nolikumā. Nolikums un pieteikuma veidlapa atrodama gan ZPR mājaslapā, gan kkf.lv sadaļā "Latvijas valsts mežu atbalsts kultūras programmām reģionos".

Konkursa rezultāti pēc 20. aprīļa tiks publicēti abās minētajās vietnēs. Projektu realizācijas laika grafikam jāiekļaujas laika periodā no 2017.gada 1.maija līdz 2017.gada 15.decembrim.

Iespējams saņemt konsultācijas klātienē - ZPR telpās pirmdienās no plkst.13 līdz plkst. 16.30 vai iepriekš vienojoties par citu konsultācijas laiku (programmas vadītāja Ilva Kalnāja, tālr. 28814226 un 63084947, e-pasts: ilva.kalnaja@zpr.gov.lv, skype: ilva.kalnaja).

Pērn projektu konkursam tika iesniegti 118 projekti, no kuriem atbalstīti 67 ar atbalsta intensitāti robežās no 250 līdz 3500 eiro. 2017.gadā paredzēts atbalstīt vismaz 50 kultūras projektus, juridiskām personām pieteikumus atbalstot vismaz 70% apmērā.


Informāciju sagatavoja
Ilva Kalnāja,
Zemgales plānošanas reģiona
kultūras attīstības speciāliste.

www.zemgale.lv 25.03.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom