Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     339
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Svinīgo solījumu par uzticību Latvijas Republikai nodod divi pilsonības pretendenti (0)

29.martā Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, svinīgā ceremonijā solījumu par uzticību Latvijas Republikai nodeva divi Latvijas pilsonības pretendenti.

Klātesošos svinīgajā ceremonijā sveica Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Aivars Kraps. Uzrunā viņš pauda gandarījumu par pretendentu uzdrīkstēšanos un aicināja jaunos pilsonības pretendentus, dzīvojot un strādājot Jēkabpilī, sniegt pienesumu gan pilsētas, gan valsts attīstībai.

Svinīgajā brīdī Latvijas pilsonības pretendentus sveica  Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Jēkabpils nodaļas vadītāja Diāna Lazdāne.

Ar svinīgo solījuma došanu un parakstīšanu noslēdzās Latvijas pilsonības pretendentu naturalizācijas iesnieguma izskatīšana Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.

Tuvākajā laikā pretendenti saņems Ministru kabineta izdotu rīkojumu par pilsonības piešķiršanu un varēs noformēt Latvijas pilsoņa personu apliecinošu dokumentu - pasi.

Latvijas pilsonībā tiek uzņemtas personas, kuras apliecinājušas latviešu valodas prasmi, kā arī sekmīgi nokārtojušas Satversmes pamatnoteikumu, valsts himnas teksta un Latvijas vēstures zināšanu pārbaudi.

2013.gada 1.oktobrī stājās spēkā grozījumi Pilsonības likumā, kas nosaka, ka personas, kuras uzņem Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā, solījumu par uzticību Latvijas Republikai dod un paraksta svinīgā ceremonijā.

 

Informāciju sagatavoja
Margita Liepiņa
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja 30.03.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom