Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     343
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Jēkabpils Jauniešu dome pieredzes apmaiņā apmeklē Siguldu (0)

31.martā Jēkabpils pilsētas pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste un pārstāvji no Jēkabpils Jauniešu domes devās uz Siguldu, kur notika tikšanās ar jauniešiem un jaunatnes lietu speciālistiem no Siguldas, Saulkrastiem, Ikšķiles, Ogres, Cēsīm un Valmieras.

Tikšanās notika projekta “3D” (Domā Domas Domē) ietvaros. Sadraudzības pēcpusdienas mērķis bija savstarpēja iepazīšanās, pieredzes apmaiņa, savas pilsētas jauniešu domes prezentēšana un sadarbības veidošana.

Tikšanās notika Siguldas jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis”. Viens no uzdevumiem bija pārrunāt, kāda ir motivācija jauniešiem līdzdarboties pašvaldības aktivitātēs, organizēt pasākumus, akcijas un piedalīties brīvprātīgajos darbos. Jēkabpils jauniešu domes pārstāvji- Ralfs Siliņš, Nauris Ancāns un Valērija Rudikina- klātesošajiem prezentēja video un foto materiālus no iepriekš organizētiem pasākumiem, kā arī dalījās pieredzē, iespaidos un tajā, ar ko nodarbojas Jēkabpils jauniešu dome un kā “atdzīvina” savas oriģinālās idejas. Izstāstīja, ko Jēkabpilī dara jaunieši, kā attīsta savus talantus un kur jaunieši visbiežāk sastopami.

Vislielākais ieguvums, protams, ir jauni paziņas, kā arī iespēja uzzināt, kā strādā jauniešu domes citur Latvijā, kādus pasākumus organizē un kā realizē savas idejas. Sadarbībā ir spēks, un ar savu gūto pieredzi jādalās, lai rastu jaunas idejas un turpinātu attīstīt sava darba kvalitāti.

Sabiedrisko attiecību nodaļa 03.04.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom