Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     378
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Valstī: Projektu konkursam “Latvijas sakrālais mantojums” vēl var pieteikties līdz 18.aprīlim (0)

Jau sesto gadu pēc kārtas “Rietumu Bankas labdarības fonds” sadarbībā ar “Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju” rīko projektu konkursu „Latvijas sakrālais mantojums”. Konkursam vēl iespējams pieteikties tikai nepilnu pusotru nedēļu – līdz 18. aprīlim.

Konkursa žūrijas komisija izskatīs pieteikumus gan par dievnamu ēku, torņu un kupolu restaurācijas darbiem, gan arī par atsevišķu unikālu interjera objektu saglabāšanu, kā altārgleznas, ērģeles, kroņlukturi u.c.

Atbilstoši šī gada konkursa nolikumam, iesniegt pieteikumu atbalsta saņemšanai drīkst jebkura Latvijā reģistrēta reliģiskā organizācija vai biedrība, kuras īpašumā vai valdījumā atrodas valsts vai vietējas nozīmes valsts aizsargājamie kultūras pieminekļi. Kopējais konkursa finansējuma apjoms šogad ir 25 000 EUR; vienam projektam – līdz 5000 EUR.

“Rietumu Bankas labdarības fonda” valdes priekšsēdētāja Inga Šīna uzsver: “Konkursa mērķis jau no tā pirmsākumiem ir sekmēt Latvijas sakrālās arhitektūras un mākslas pieminekļu saglabāšanu un restaurāciju. Baznīca jau gadsimtiem ir bijusi kā dzīvības centrs, kurai apkārt notiek rosība, un tā tas ir arī mūsdienās, tāpēc ir svarīgi atbalstīt vēsturisko ēku un artefaktu saglabāšanu, kuru stāvokli neizbēgami ietekmē laiks un reizēm arī cilvēku rīcība.”

Lai pieteiktos konkursam nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu šeit. Ar konkursa nolikumu varat iepazīties šeit. Konkursā apstiprinātie projekti, kuriem tiks piešķirts finansējums, tiks publicēti “Rietumu Bankas labdarības fonda” mājas lapā rblf.lv.

 

Kristiāna Kelase
RBLF Komunikācijas konsultante 06.04.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom