Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     339
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Novados: Uz Zaļo klasi kopā ar sportu un mūziku (0)

Šogad 17.aprīlī skolotājs un treneris Jānis Āboliņš svinētu 81.dzimšanas dienu.

Viss viņa bagātais darba mūžs pagāja skaistajos Sūnu pakalnos un mežos, mācot aktīvu un veselīgu dzīves veidu. Daba bija skolotāja dziednīca un Zaļā klase. Tajā mēs visi varējām izpausties un relaksēties neatkarīgi no laika apstākļiem un gadalaika.

Jāņa Āboliņa Zaļā klase palikusi pie bijušās baltās skolas, taču viņa atbalstītā ideja par to, ka kopīgiem spēkiem varam izveidot jaunu Zaļo klasi pie Sūnu skolas, dzīvo un realizējas. Jānis diemžēl to nepiedzīvoja, taču ir daudz viņa iesāktā darba un ideju atbalstītāju.   

    
Turpinot labdarības akciju un godinot Jāņa Āboliņa piemiņu, kā arī iedzīvinot Zaļās klases ideju, tiekamies  Otrajās Lieldienās, 17.aprīlī plkst.13.00, pie Vecās Sūnu skolas ēkas.
Ņemsim līdzi krāsotas olas, dzersim tēju, kavēsimies atmiņās. Varēsim piedalīties dažādās Lieldienu atrakcijās un sportiskās aktivitātēs. Būs iespēja bijušajiem un esošajiem  sportistiem doties Jāņa Āboliņa piemiņas skrējienā pa Sūnu pakalniem 2.5 un 5 km distancēs, savukārt vecākās paaudzes skolas absolventi un citi interesenti izstaigās Jāņa iemītās taciņas apkārt skolai, pakavējoties pie dažādiem skolotāja vaļasprieku un talantu apliecinājumiem.

Pēc skrējiena Kūkās mielosimies ar kopīgu pusdienu zupu, stāstīsim atmiņas. Interesenti varēs vēlreiz noskatīties filmu “Cilvēks. Dzīve. Sports.” Bet 16.30 gaidīsim visus Sūnu skolas zālē uz Initas Āboliņas un viņas draugu koncertu “Tēva piemiņai”. Vakara izskaņā pārsteigumu gatavo svarbumbu cēlāji.

Zinām, ka, krājot centu pie centa, eiro pie eiro, savāksim nepieciešamo summu Zaļās klases izveidei un piemiņas stādījumiem Jāņa Āboliņa atdusas vietā.
Paldies skolotājam par darbam un cilvēkiem ziedoto mūžu! Zinām, ka darām svētīgu darbu un kopā mums izdosies.

Skolas autobuss kursēs no Vecpilsētas laukuma 17.aprīlī plkst.12.30 uz pasākumu un 18.30 pēc pasākuma no Kūkām uz Jēkabpili. Tiks nodrošināta nokļūšana no Sūnām uz Kūkām pasākuma laikā.

Ieeja par ziedojumiem.

Pasākumu organizē, atbalsta radoši cilvēki entuziasti un sponsori: Biedrības  “Silta Sirds”, “Daugavas pārupieši”, “Jāņa Āboliņa sporta klubs”, Inita Āboliņa, multinews.lv, Suši bārs “Sakura”’, žurnāls “Vērtīgs”, Krustpils novads. 13.04.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom