Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     339
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Kultūra: TDA “Ritenītis” 70 gadu jubilejas ieskaņas koncertā “Saules ceļu ritināju” (0)

22. aprīlī plkst. 18.00 tautas deju kolektīvi no dažādiem Latvijas novadiem kopīgi iedejos pavasari Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā TDA “Ritenītis” 70 gadu jubilejas ieskaņas koncertā “Saules ceļu ritināju”.

Dejas draugiem šī būs neaizmirstama pavasara sestdiena ar pozitīvu emociju buķeti, jo, atsaucoties Krustpils kultūras nama deju kolektīva “Kreicburga” aicinājumam, ciemos brauks Garkalnes novada kultūras centra “Berģi” deju ansambļi “Ritenītis”, “Greizie rati” un “Baltābele”, “Mazais ritenītis”, “Pasaciņa” un “Saulīte” no Rīgas, kā arī “Sānsolis” no Alojas, “Atvars” no Jaunjelgavas. Koncertā, protams, piedalīsies arī mājinieki – “Kreicburga” un “Pastalnieki”.

Riti, riti, ritenīti, satin dejas kamolā! Deja pie dejas, diedziņš pie diedziņa un izveidojas vesels stāsts – TDA “Ritenītis” ir kolektīvs, kurā kādreiz paši ir dejojuši visu iepriekš nosaukto kolektīvu vadītāji. Tā vadītāja ir Ilze Mažāne – pazīstama horeogrāfe ar bagātu pieredzi –, bijusi vairāku Vispārējo Dziesmu un deju svētku pieaugušo deju kolektīvu virsvadītāja. Un savus 70 gadu raibu raibos deju rakstus “Ritenītis” izdejos kopā ar bijušajiem ritenīšiem, kuri nu jau ir kolektīvu vadītāji, un viņu dejotājiem.

Novēlam, lai dejotāju draudzība turpinās, jo gan dziesmas, gan dejas vieno lielus un mazus un sasilda sirdis! Lai ikviena nodejotā deja ar savām emocijām un savu stāstu tiek noglabāta skatītāju atmiņu pūralādē!

Deju draugi!  Pēc cītīgiem sakopšanas darbiem talkas dienā gaidām jūs Krustpils kultūras namā uz skaistu koncertu!

Biļetes Krustpils kultūras nama kasē

Biļetes cena 2 € 21.04.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom