Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     259
             Vakar:      512
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Kultūra: Dziedātāja Aija Andrejeva laiž klajā singlu “Mazais princis” un ielūdz uz pavasara akustisko koncerttūri “CEĻOJUMS PIE SEVIS” visā Latvijā (0)

 

Dziedātāja Aija Andrejeva laidusi klajā savu jaunāko veikumu – singlu „Mazais princis” (mūzikas un teksta autors – Jānis Niedra).

„Interesants ir stāsts par to, kā šī dziesma pie manis atnāca. Pagājušajā pavasarī biju absolūti pārņemta ar Mazo princi kā tēlu – pārlasīju Antuāna de Sent-Ekziperī brīnišķīgo grāmatu, noskatījos animācijas filmu un dzīvoju sava Mazā prinča meklējumos,” atklāj dziedātāja. Tad reiz kādā sanākšanā Aijas kolēģis  ģitārists Kaspars Ansons  sastapis savu senu paziņu Jāni Niedru, kurš pašlaik Londonā mācās mūziku un raksta dziesmas. „Jānis sarunā ieminējās, ka viņam ir vairākas dziesmas, kas varbūt varētu noderēt kādam no Kaspara māksliniekiem. Jānis viņam šīs dziesmas atsūtīja un, kad biju aizgājusi pie Kaspara uz studiju, viņš teica: man ir dziesma, kas, manuprāt, tev būtu ļoti piemērota un derētu tieši šim dzīves posmam. Tad, kad Kaspars datorā sāka dziesmu atskaņot, ieraudzīju, ka tā saucas „Mazais princis”... Tobrīd, dziesmu klausoties, man acīs saskrēja asaras,” stāsta Aija, piebilstot: viņai daudz nācies domāt par dažādām sakritībām, turklāt viņa sapratusi – šī dziesma noteikti ir jāieraksta. „Pie dziesmas ir pastrādāts, tā ir ierakstīta, autors ir apmierināts, mēs ar producentu arī abi esam apmierināti. Tagad varam to laist tautās!” rezumē dziedātāja.

Šī gada pavasarī Aija ar savu jauno akustisko dziesmu programmu „Ceļojums pie sevis” balsij, čellam, ģitārām un perkusijām dodas koncerttūrē pa Latvijas pilsētu kultūras namiem. Jaunajā programmā iekļauti visi dziedātājas hīti jeb, kā saka pati Aija, „pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās” – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi „Tumsā”, „Kamoliņš”, „Kafijas krūze”, „Lelle”, „What For?!”, „Ar tevi lasīju kastaņus”, „Vēl”, „Kā neviens”, „Tu un es”, „Ēnas”, „Pavasaris” u.c.

Dziedātāja uzsver, ka šī programma, kur dziesmas būs dzirdamas pavisam citādā skanējumā, citās krāsās un noskaņās, būs kā noslēgums vienam dzīves un karjeras posmam un skaists tilts uz gaidāmo albumu. „Uz koncertiem, kas skanēs daudzās Latvijas pilsētās, aicinu visus tos, kas varbūt nav paguvuši noskatīties kādu no maniem lielajiem koncertiem. Gribu ar saviem klausītājiem tikties intīmā un mājīgā atmosfērā, ļaujot viņiem satikties ar sevi un savu Mazo princi,” piebilst Aija.

Dziesmas video: https://youtu.be/NNd2cIa5aW8

Jaunajā koncertprogrammā par muzikālo pavadījumu gādās Kaspars Ansons (ģitāras), Jānis Pauls (čells; „Melo M”) un Kaspars Kurdenko (perkusijas).

Biļetes uz Aijas Andrejevas jauno koncertprogrammu „Ceļojums pie sevis” var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Koncerta norises vieta:
29.aprīlis plkst. 18:00 Krustpils Kultūras nams

Sandis Mohovikovs,
producents
Una Griškeviča,
projekta PR vadītāja 28.04.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom