Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Kaimiņos: Madonas Stādu tirgū 29. aprīlī piedalīsies 200 tirgotāji (0)

Piedalīties Madonas Stādu gadatirgū 29. aprīlī pieteikušies ap 200 tirgotāju, kopīgi veidojot vairāk kā kilometru garu tirdzniecības piedāvājumu.

Tirgus būs izvietots trīs sektoros: stādi, amatnieki un pārtikas ražotāji. Vislielākā teritorija ir ierādīta stādu tirdzniecībai. Tirgotāju vidū būs gan Madonas novada dārzniecības (piemēram, Alpu terase, Puķu sēta u.c.), gan amatieri un profesionālas stādu audzētavas no visiem Latvijas reģioniem (piemēram, “Sprogas” no Alūksnes puses, “Pīlādži” no Siguldas, “Liepas” no Dobeles u.c.), dalību pieteikuši arī vairāki Lietuvas tirgotāji.

Stādu sektorā pircējus priecēs visplašākais sortiments: augļu koki un krūmu kolekcijas, košumkrūmi un ziemcietes (piemēram, “Saulesķirsis” no Ādažiem ar astilbju un ziemciešu kolekciju u.c.), rozes, vasaras un sīpolpuķes, dāliju gumu kolekcijas (piemēram, selekcionārs Pēteris Mucenieks), tomātu un kāpostu stādi, sēklas kartupeļi un pupiņu kolekcijas, dārzeņu un puķu sēklas, garšaugi, augu mēslošanas līdzekļi un dārza kopšanas inventārs.

Amatnieku sektorā varēs iegādāties biškopības inventāru, metālkalumus, skārdnieka izstrādājumus, koka izstrādājumus, kapu soliņus, piknika piederumus, klūdziņu pinumus, rotas lietas, sveces, šūtos linu un kokvilnas izstrādājumus,  adījumus, rotaļlietas un suvenīrus.

Pārtikas sektorā būs plašs konditorejas, maizes, gaļas izstrādājumu piedāvājums, saldumi, alus, kvass, medus, vīni, zivis, sieri, saldējums; vairāki tirgotāji piedāvās arī siltos dzērienus, kafejnīca “Stūrītis” būs iekārtojusi tirgus āra kafejnīcu.

Tirgus dalībniekus gaidām Madonā 29. aprīļa agrā rītā, iebraukšana no plkst. 6.00. Amatniekus un pārtikas tirgotājus gaidīsim pie vārtiem Tirgus un Saules ielu krustojumā, savukārt stādu sektora dalībniekus pie vārtiem Orehovozujevas un Saules ielu krustojumā. Paldies visiem tirgotājiem par vēlmi priecēt Madonas puses pircējus ar savu loloto produkciju!

Pircējus gaidām tirgū no plkst. 8.00 līdz 14.00. Tirgus muzikālo noskaņu nodrošinās grupa “Sniegavīri” , starplaikos darbosies “Tirgus radio”. Informējam, ka satiksme būs slēgta Saieta laukumā, Tirgus un Orehovozujevas ielās.

Informējam, ka 29. aprīlī Madonā notiek arī vēl viens saimnieciska rakstura pasākums – pie veikala “Kurši”, Dārza ielā 14 notiks “Būves dienas”. Tajā piedalīsies būvmateriālu un apdares materiālu ražotāji un piegādātāji, apmeklētājiem tiks sniegtas vērtīgas konsultācijas un piedāvātas cenu atlaides 20% apmērā.

Pasākumā būs balvas, loterijas, radošās darbnīcas un cienasti.

“Madonas pilsētas Stādu svētkus” organizē Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa.

Stādu svētku koordinatore - Sanita Soma 28.04.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom