Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     261
             Vakar:      512
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakar ugunsgrēkā Daugavpilī bojā gāja cilvēks (0)

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 29.aprīļa plkst. 6.30 līdz 2.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 166 izsaukumus – 115 uz ugunsgrēku dzēšanu, 36 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Pirmdien plkst. 8.56 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Pieneņu ielu Daugavpilī, kur vienstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties konstatēts, ka istabā deg dīvāns 3m2 platībā. Ugunsgrēkā bojā gāja apmēram 56 gadus vecs vīrietis. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 9.48.

Svētdien plkst. 6.06 tika saņemts izsaukums uz Talsu novada Strazdes pagastu, kur dega šķūnis. Ierodoties ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg saimniecības ēka un malkas šķūnis 60m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 14.03.

Svētdien plkst. 11.44 VUGD saņēma izsaukumu uz Zemgales ielu Olainē, kur deviņstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties konstatēts, ka ēkas trešā stāva dzīvoklī dega sadzīves elektrotehnika 0,3m2 platībā un ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Naktī uz pirmdienu plkst. 00.57 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jāņa Asara ielu Rīgā, kur sešstāvu dzīvojamās mājas piektā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas 4m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas evakuēja četru cilvēkus, no kuriem divi tika nodoti NMPD mediķiem. Plkst. 1.26 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst 43 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 10 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies vakar Labraga ielā Liepājā, kur pērnā zāle dega 2 hektāru platībā. Šogad reģistrēti jau 1590 kūlas ugunsgrēki, bet pagājušajā gadā uz šo brīdi tika reģistrēti 2397 kūlas ugunsgrēki.

Kūlas dedzināšanas sezona vēl nav noslēgusies, tāpēc aicinām iedzīvotājus nededzināt kūlu un, sakopjot savas nesakoptās un neapsaimniekotās teritorijas, iztikt bez pērnās zāles dedzināšanas, jo tas ir aizliegts un kūlas dedzināšana apdraud ne tikai cilvēku īpašumu, veselību un dzīvību, bet arī rada būtisku kaitējumu dabai!

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, skaidas, koka stumbrs, riepas, sadzīves mantas, mēbeles un dēļi, kompresors un durvis, grils, žogs, vieglās automašīnas akumulators, cepeškrāsns un ventilācijas sistēma, piecas vieglās automašīnas, starpstāvu pārsegums, griestu pārsegums un siena, jumts un ārsiena, dārza nojume, žāvētava, trīs pirtis, veikala piebūve, divas dārza mājas, pieci šķūņi, divas neapsaimniekotas ēkas, ražošanas ēka, dzīvojamā māja, meža jaunaudze, sodrēji septiņu ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 02.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom