Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     395
             Vakar:      480
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakardien ugunsgrēkā Rīgā izglābta sieviete (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 8.maija plkst. 6.30 līdz 9.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 74 izsaukumus – 54 uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Plkst. 19.28 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Čiekurkalna 2.līniju Rīgā, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties konstatēts, ka trešā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 14m2 platībā. No piedūmotajām telpām ugunsdzēsēji glābēji izglāba sievieti, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 21.12.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst 22 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 9,3 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Rēzeknes novada Ozolaines pagastā, kur pērnā zāle dega  3 hektāru platībā. Iespējams tieši kūlas degšanas  rezultātā, vakar Kuldīgas novada Pelču pagastā dega vienstāvu neapsaimniekota ēka 50m2 platībā, atkritumi 50m2 platībā un kūla 1950m2 platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, koks, zaru kaudze, meža jaunaudze, meža zemsedze, elektrolīnijas stabs, elektroinstalācijas vads, dators, palodze, balkons, starpstāvu pārsegums, garāža, siltumnīca un žogs, trīs dārza mājas, divas neapsaimniekotas ēkas, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakar Nēģu ielā Rīgā no kanāla izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas pārstāvjiem.

 

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 09.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom