Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     234
             Vakar:      374
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakardien ugunsgrēkos cieta divi cilvēki (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10.maija plkst. 6.30 līdz 11.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 56 izsaukumus – 33 uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Plkst. 9.19 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Maskavas ielu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties tika konstatēts, ka trešā stāva dzīvoklī deg dīvāns un sadzīves mantas 15m2 platībā. No piedūmotajām telpām ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu sievieti, kura tika nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 10.13.

Plkst. 20.14 VUGD saņēma izsaukumu uz O. Kalpaka ielu Gulbenē, kur deg piecstāvu dzīvojamā māja. Ierodoties ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg mājas pirmā stāva balkons un sadzīves mantas 6m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no piedūmotajām telpām evakuējās divi cilvēki, no kuriem viens, mēģinot ugunsgrēku nodzēst saviem spēkiem, guva savainojumus un tika nodots NMPD mediķiem. Plkst. 21.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst septiņus kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 2,5 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Rēzeknes novada Ozolaines pagastā, kur pērnā zāle dega 2 hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, zaru kaudze, meža zemsedze, ventilācijas lūka, siena un starpstāvu pārsegums, vieglā automašīna, šķūnis, divas dārza mājas, neapsaimniekota ēka, saimniecības ēka, sodrēji trīs ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji Ezera ielā Balvos no 3 metrus dziļas kanalizācijas akas izcēla tajā iekritušu suni, Vīlandes ielā Rīgā atbrīvoja ventilācijas šahtā iekritušu putnu, bet Olaines ielā Jūrmalā palīdzība tika sniegta sunim, kas bija uzdūries uz žoga – ar hidraulisko rīku palīdzību suns tika atbrīvots un nodots saimniekam.

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 11.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom