Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     268
             Vakar:      541
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakardien ugunsgrēkā Rīgā izglābts cilvēks (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11.maija plkst. 6.30 līdz 12.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 59 izsaukumus – 32 uz ugunsgrēku dzēšanu, 21 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Plkst. 14.05 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Skanstes ielu Rīgā, kur deg dzīvojamā māja. Ierodoties konstatēts, ka deg vienstāvu dzīvojamā māja 20m2 platībā un blakus esošā dārza māja 30m2 platībā. No piedūmotajām telpām tika izglābta sieviete, kura nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 16.13.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst 15 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 2,7 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Dobeles novada Annenieku pagastā, kur pērnā zāle dega 1 hektāra platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, būvgruži, koka dobums, siena ruļļi, zaru kaudze, jaunaudze, divas vieglās automašīnas, virtuve, dārza māja, garāža, sodrēji ēkas dūmvadā.

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, ugunsdzēsēji glābēji Slokas ielā Jūrmalā vīrietim no uzpampuša rokas noņēma gredzenu.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji Viestura prospektā no koka nocēla kaķi, bet Krišjāņa Valdemāra ielā Talsos tika atbrīvots starp dzīvojamās mājas otrā stāva stikliem iesprūdis putns un palaists brīvībā.

 

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas


 12.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom