Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     268
             Vakar:      541
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Naktī uz svētdienu ugunsgrēkā Pļaviņu novadā gāja bojā divi cilvēki (0)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada 13.maija plkst. 6.30 līdz 15.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 44 izsaukumus – 39 uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Svētdien plkst. 3.49 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Pļaviņu novada Aiviekstes pagastu, kur deg dzīvojamā māja. Ierodoties konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamā māja 120m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā divi apmēram 42 un 49 gadus veci vīrieši. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 8.14.

Naktī uz pirmdienu plkst. 2.59 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jaunpils novada Jaunpils pagastu, kur deg šķūnis. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg koka šķūnis, kuram galā atrodas mūra kūts 110m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 5.57.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst 32 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 8,1 hektārs. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies:

· 2 hektāri – Viesītes novada Rites pagastā;

· 1 hektārs – Jaunjelgavas novada Daudzeses pagastā;

·   8000 m2 – Kuldīgas ielā Tukumā, Neretas novada Neretas pagastā.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, dzelzceļa gulšņi, sodrēji ēkas dūmvadā, pirts jumts un šķūnis.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 242 izsaukumus – 198 uz ugunsgrēku dzēšanu, 29 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 


Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 15.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom