Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     377
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Sabiedrība: Aicina „Mirkļbildes” (0)

Šobrīd mirkļu tveršana ir kļuvusi kā pašsaprotama ikdienas sastāvdaļa, pieejama gandrīz katram cilvēkam. Tehnoloģiju piedāvātās iespējas stimulē mirkļus fiksēt dažādos veidos, tomēr galvenā darbības motivācija ir iespēja ar šo fiksāciju dalīties plašāk. Līdz ar to aktualizējas jautājums par personiskās telpas neierobežotu publiskošanu. “Dzīvot mirklim” ir populāra atziņa, pie kuras katrs cilvēks atgriežas periodiski, tomēr vai izpratne par mirkļu tveršanu nekļūst virspusēja brīdī, kad tā īstums tiek saskatīts nepieciešamībā atklāt to citiem cilvēkiem – vienalga vai tie ir pazīstami, draugi vai svešinieki. Vai brīdī, kad mirklis tiek it kā iemūžināts, tas patiesībā netiek zaudēts?

Aicinām jauniešus vecumā no 17 līdz 30 gadiem, kuri dzīvo Jēkabpilī vai tuvējos novados, pieteikties projektam „Mirkļbildes”. Projekta ietvaros Jēkabpils tuvumā – Krustpils novada, Kūku pagasta, Brēdiķu ciema „Ezerkalnos” no 27. līdz 30. jūnijam norisināsies plenērs. Tā rezultātā tiks radīts individuāls kopdarbs - gleznu un video instalācijas, kas apvienotas izstādē Jēkabpils Tautas namā no 5. līdz 29. septembrim.

Plenērā būs iespēja mākslas profesionāļu vadībā strādāt divās darbnīcās – glezniecības un video, radot instalācijas, kā arī piedalīties lekcijās par dažādām aktuālām vizuālās mākslas tēmām.

15 projekta dalībnieki – mākslas darbu autori - tiks atlasīti konkursa kārtībā, izvērtējot pretendentu iepriekšējo pieredzi un motivāciju. Pieteikumus gaidām līdz 30.maijam dalībnieku atlases konkursa noteiktajā kārtībā.

Visa aktuālā informācija: www.facebook.com/ceturta.siena/

Projekts notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales Kultūras programmas atbalstu.

Pateicamies par atbalstu Gundaram Kalvem, SIA „Vērtīgs”, „Sakura suši bāram” un „Domino WOK KEBAB”!

 

Biedrība „4.siena”

 

 

Plenēra “Mirkļbildes” dalībnieku atlases konkurss

Jēkabpilī

Plenēra norises laiks un vieta

27.06.2017. – 30.06.2017.

„Ezerkalni”, Brēdiķi, Kūku pagasts, Krustpils novads, LV-5222

Organizators

Biedrība “4.siena”

Mērķis un uzdevumi 

Apzināt motivētus, radoši domājošus un talantīgus jauniešus, veicinot pieredzes apmaiņu un daudzveidīgu māksliniecisko spēju attīstību.

Radīt iespēju mākslas amatieriem strādāt kopā ar nozares profesionāļiem.

Sekmēt un pilnveidot dažādu mākslas izpausmes veidu tehnisko izpildījumu un spēju domāt radoši un kritiski.

Sekmēt interesi par sociālo tīmekļu un dažādu multimediju komunikatīvo līdzekļu ietekmi uz cilvēka domāšanu un kultūru.

Dalībnieki 

Plenēra “Mirkļbildes” dalībnieku atlases konkursā var pieteikties jaunieši vecumā no 17 līdz 30 gadiem (ieskaitot). Prioritāte tiek dota Jēkabpils pilsētas un tuvējo novadu iedzīvotājiem, ierobežojums – Zemgales reģiona iedzīvotāji.

Konkursā pieteikšanās nosacījumi 

Konkursā dalībnieki iesniedz piecas savas mākslas skices, sevis izvēlēta attēla atveidē izmantojot tehniku pēc brīvas izvēles. Skicei līdzās pievieno nelielu (vismaz 300 zīmes) motivācijas vēstuli, kā arī informāciju par sevi (vārds un uzvārds, vecums, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, nodarbošanās un īsa radošā pieredze).

Vērtēšana 

Plenēra dalībniekus izvēlēsies biedrības „4.siena” valde – māksliniece Mētra Štelmahere, video operators Jēkabs Štelmahers, filoloģe Sintija Kampāne un kultūras menedžere Ieva Rožlapa.

Vērtēšanas kritēriji:

●       motivācija,

●       mākslinieciskās prasmes,

●       idejas novitāte,

●       radošā pieredze; 

Piecpadsmit visaugstāk konkursā novērtētajiem dalībniekiem tiek dota iespēja piedalīties plenērā “Mirkļbildes” un plenēra laikā radītos darbus apvienotus instalācijās eksponēt izstādes „Mirkļbildes” ietvaros Jēkabpils Tautas namā no 2017.gada 5. – 29.septembrim. Dalībniekiem jābūt gataviem, ka „Mirkļbildes” tiks izstādītas arī citviet.

Pieteikšanās kārtība 

Pieteikšanās konkursam notiek elektroniski, līdz 2017.gada 30.maijam nosūtot uz epasta adresi: Ceturta.Siena@gmail.com . Skices jāpievieno skanētā vai kvalitatīvas fotogrāfijas formātā. Konkursa dalībniekiem jābūt gataviem pēc žūrijas pieprasījuma iesniegt skiču oriģinālus.

Tālruņi papildus informācijai: 28367422 (Ieva) un 20027264 (Mētra)

Ar konkursa uzvarētājiem žūrija sazināsies personīgi.

  15.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom