Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     119
             Vakar:      459
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakar Dobeles novadā dzēsts šķūnis (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 15.maija plkst. 6.30 līdz 16.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Plkst. 20.51 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dobeles novada Bērzes pagastu, kur deg šķūnis. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg koka šķūnis ar šīfera jumtu 90m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 23.37.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļaVakar ugunsgrēkā Daugavpilī izglābts vīrietis

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 49 izsaukumus – 31 uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plkst. 14.21 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Dzelzceļu ielu Daugavpilī, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties konstatēts, ka trešā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 1m2 platībā. No piedūmotajām telpām tika izglābts vīrietis, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 14.54.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst 12 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 1,6 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Pārgaujas novada Raiskuma pagastā un Rēzeknes novada Feimaņu pagastā, kur, katrā no notikuma vietām, pērnā zāle dega 0,5 hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, divi elektrības stabi, elektrības sadales skapis, krūmi, meža zemsedze, niedres, starpsiena un griesti, vieglā automašīna, divi šķūņi un dzīvojamā māja.

 

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 16.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom