Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     48
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Sabiedrība: Aicinām pieteikt Gada vecmāti 2017! (0)

Piesaki vecmāti, kura pelnījusi titulu Gada vecmāte 2017! Labāko vecmāti meklēsim visos Latvijas novados – dzemdību nodaļās, slimnīcās, ģimenes centros u.c. gan Rīgā, gan Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē!

Jau trešo gadu žurnāls Mans Mazais meklē labāko vecmāti Latvijā. Ja jums ir zināma atsaucīga, labsirdīga, zinoša un profesionāla vecmāte, pateicoties kurai, pasaulē nācis pašu vai tuvinieku bērniņš un vēlaties, lai viņu godina visas valsts mērogā, noteikti neaizmirstiet viņu pieteikt šī gada konkursā Gada vecmāte 2017.

Šī gada konkurss noslēgsies rudenī, kad finālistes no visiem Latvijas novadiem tiksies kopīgā godināšanas un apbalvošanas pasākumā. 2015.gadā par gada vecmāti kļuva Rasma Kaminska no Dobeles slimnīcas dzemdību nodaļas, bet pērn – Diāna Zaļepska no Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas.

Pieteikt vecmāti var,  rakstot garus vai pavisam īsus stāstus par to, kāpēc tieši šī vecmāte ir tik īpaša un pelnījusi Gada vecmātes 2017 titulu. Rakstīt var uz e-pastu:gadavecmate@santa.lv!

Meklē papildus informāciju žurnālā Mans Mazais!

Žurnāls Mans Mazais – no pirmajiem sirdspukstiem līdz pirmajai klasei. 16.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom