Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     344
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Novados: Salas novada svētki 2017. “Mēs tiekamies Salas novadā – tavā, manējā!” (0)

“Mēs tiekamies Salas novadā – tavā, manējā!”. Ar šādu devīzi svētkus svinēs Salas novads!

Jau 19.maijā retro pasākums „Mēs tikāmies maijā... ”. Bufete padomju laika stilā, krāšņi tērpi.. Sen aizmirstas, bet sirdī paliekošas melodijas un neatkārtojamas dejas mūsu novada pašdarbnieku kolektīvu koncertā. Izstāde par Salas kultūras nama vēsturi un gadu laikā krāto emociju buķete.

26. maijā visi aicināti piedalīties pasākumā „Nesēdi mājās! Nāc piedalies!” Biržos notiks dažādas sportiskas aktivitātes – strītbols, stipro skrējiens, pludmales volejbols, individuālās sacensības un vēl daudz kas cits!

27.maijā svētku svinēšana sāksies jau no rīta – Latvijas simtgades vilciena sagaidīšana Daugavas stacijā. Atrakcijas, uzdevumi un hennas tetovējumi bērniem. Šogad Salas novada svētkos īpaši tiks izceltas ģimenes, kurām būs iespēja piedalīties dažādās stafetēs un uzdevumos, pēc tam piedalīties loterijā un laimēt ģimenei draudzīgas balvas no izklaides parka „Avārijas Brigāde”, Daugavpils Marka Rotko mākslas centra un pasaku karaļvalsts „ButaForija”.

Pēcpusdienā apmklētāji varēs baudīt kocertuzvedumu ģimenēm „Reiz kādā pasakā”. Krāšņa brīvdabas pasaku dziesmu spēle, kuru vadīs tautā iemīļotais aktieris Jānis Skanis, iejūtoties pasaku stāstnieka lomā. Ikviens koncerta apmeklētājs varēs sastapties ar dažādiem pasaku tēliem - gan tiem, kas vēl joprojām ir vismīļākie mammām, tētiem un omītēm, gan tiem, kas redzami pasaulslavenās multfilmās mūsdienās.

Svētku apmeklētājus ar koncertu priecēs Elza Rozentāle un grupa „Bur mani”. Daudzpusīgā, košā un interesantā Elzas Rozentāle piedalījusies dažādos Latvijā zināmos projektos, piemēram, „Izklausies redzēts”.

Futbols un orientēšanās sacensības, mūsdienu deju konkurss, deju veterānu paraugdemonstrējumi, STOPTIME dance studio deju uzvedums „Sejās”, svētku gājiens, kurā aicinātas piedalīties visas ģimenes, uzņēmumi, biedrības un organizācijas; balle līdz rīta gaismai ar grupu „Skinny Cheese” un DJ Jāni Balodi - tas viss un vēl citi pārsteigumi jūs gaida 27.maijā, Salas novada svētkos!


Informāciju sagatavoja:
Salas kultūras nama pasākumu organizatore
Evija Paslauska


Sīkāka informācija:
www.salasnovads.lv
www.facebook.com/SalasKultura/
e-pasts: salaskn@inbx.lv
tālr.:65237870; 20233947 19.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom