Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     378
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Sestdien ugunsgrēkā Priekules novadā cieta cilvēks (0)

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 20.maija plkst. 6.30 līdz 22.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 146 izsaukumus – 103 uz ugunsgrēku dzēšanu, 31 uz glābšanas darbiem, bet 12 no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Sestdien plkst. 15.38 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Priekules novada Virgas pagastu, kur dega vieglā automašīna 0,5m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās un, mēģinot nodzēst ugunsgrēku saviem spēkiem, cieta apmēram 34 gadus vecs vīrietis, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst 32 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā platība bija vairāk nekā 32 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies svētdien Rēzeknes novada Sakstagala pagastā, kur dega pērnā zāle 8 hektāru platībā un meža zemsedze 4 hektāru platībā.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, atkritumu novietne, sadzīves mantas, elektrības vadi, trīs elektrības stabi, pastkastītes, palete un kartona kastes, divi logu rāmji, bērnu rati, salmi, koks, zaru kaudze, krūmi, meža zemsedze, mežs, ledusskapis, siena un grīda, ārdurvis un siena, terases jumts, kamīna dūmvads, vasaras virtuve, divas vieglās automašīnas, divas pirtis, divi šķūņi, divas saimniecības ēkas, trīs neapsaimniekotas ēkas, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem, sestdien Voldemāra Baloža ielā Valmierā ugunsdzēsēji glābēji cilvēkam no uzpampuša pirksta noņēma gredzenu, bet Mārupes novada Skultē izglābti divi cilvēki, kuriem automašīna bija noslīdējusi no ceļa un draudēja iegāzties upē.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji sestdien Ogrē Kalēju ielā no koka nocēla kaķi, bet svētdien kaķis no koka tika nocelts Bulduru prospektā Jūrmalā.

Svētdien ugunsdzēsēji glābēji Ērgļu novada Ērgļu pagastā no ūdenskrātuves izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

 

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 22.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom