Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     380
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Lestenes pagastā dzēsts kūlas ugunsgrēks divu hektāru platībā (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22.maija plkst. 6.30 līdz 23.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Plkst. 11.38 tika saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Jelgavā, kur noliktavā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties konstatēts, ka dega griestu lampa 2m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās ugunsgrēks tika likvidēts un no telpām evakuējušies apmēram 200 cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja piedūmotās telpas.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji dzēsa vienu kūlas ugunsgrēku – Tukuma novada Lestenes pagastā pērnā zāle dega divu hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem kuros dega zaru kaudze 5m2 platībā un vieglā automašīna 2m2 platībā. 

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 61 izsaukumu – 45 uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.
Rēzeknē dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks
Plkst. 10.28 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Atbrīvošanas aleju Rēzeknē, kur ugunsgrēks bija izcēlies ražošanas ēkā. Ierodoties tika konstatēts, ka četrstāvu ražošanas ēkas pirmajā stāvā deg koka granulas, šķelda un putekļi 25m2 platībā. No piedūmotās ēkas tika evakuēti 10 cilvēki un šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 18.16.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa

 23.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom