Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     277
             Vakar:      541
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Jēkabpils uzņēmēji aktīvi iesaistās Veselības nedēļas pasākumos (0)

“Labdien, Jēkabpils uzņēmēj!

Mēs apzināmies, ka ieguldījums, ko veic uzņēmēji sabiedrības labā, ir neatsverams, sākot no radītajām darbavietām un beidzot ar Latvijas ekonomikas celšanu. Mēs arī saprotam, ka viena no svarīgākajām atslēgām veiksmīgai uzņēmuma darbībai ir darbspējīgi, pozitīvi un, pats galvenais, veseli darbinieki. Tāpēc Veselības nedēļas ietvaros, sadarbībā ar "Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubu" piedāvājam jums un jūsu kolektīvam lielisku iespēju.”Ar šādu uzrunu "Austrumlatvijas jaunatnes sporta kluba" vadītājs, veselīga dzīvesveida virzītājs Juris Kalniņš aicināja Jēkabpils uzņēmējus iesaistīties Veselības nedēļā, kura šogad Jēkabpilī norisināsies no 22.līdz 28.maijam, un tās sauklis ir “Insults? Jēkabpilieti, esi zinošs!”.

Uzņēmējiem tika piedāvāts 30 minūšu pasākums, kurā Juris Kalniņš dalīsies praktiskos un teorētiskos padomos, kā, ieviešot ikdienā pavisam nelielas pārmaiņas, ir iespējams izvairīties no slimošanas, noguruma un iegūt papildus enerģiju ikdienas darbiem.

Šim uzaicinājumam ir atsaukušies Jēkabpils uzņēmēji: SIA “Raning” tikšanās plānota 23.maijā plkst.10.00, SIA "Laila P" - 26.maijā plkst.10:00 sāks ar kopīgu vingrošanu Meža parkā un pēc tam turpinās sarunu par veselīgu dzīvesveidu darbavietā (šis uzņēmums plāno organizēt arī citas aktivitātes, piemēram, dalīšanos ar veselīgām receptēm, dienu ar smaidu u.c.). Tikšanos ar Juri Kalniņu plāno arī SIA “Sedumi”.

Bet arī citi uzņēmēji ir iesaistījušies gan Veselības nedēļas pasākumu organizēšanā, gan plāno aktīvi iesaistīties pasākumos.

Jēkabpils Agrobiznesa koledža 25.maijā plkst. 12:30 Jēkabpils Meža parkā organizēs Veselības dienu.

SIA "Rītausma" atbalstīs aktīvākos uzņēmējus - tiks sarūpētas veselīgas balvas.

SIA “Lornete” saistībā ar acu veselību sagatavos informatīvo materiālu (piem., par acu vingrināšanu).

SIA "SOLE" bērnu attīstības un atpūtas centrs "Palla" – 27.maijā organizēs tikšanos "Mazuļa valodas attīstība". Saruna ar sākumskolas pedagoģi un logopēdi Kristīni Aukmani par bērniņa valodas attīstību (kā veicināt mazuļa valodas attīstību, kad jāsāk runāt bērniņam u.c. māmiņu interesējoši jautājumi). Līdzīgas tikšanās, kas paredzētas jauno māmiņu izglītošanai, tiek rīkotas divreiz mēnesi.

SIA "GEFA LATVIJA" plāno katru dienu organizēt 10 - 15 minūšu vingrojumu kompleksu ārpus darba telpām uzņēmuma teritorijā svaigā gaisā. Vingrojumus vadīs profesionāla trenere ar pieredzi aerobikas grupu vadīšanā Dace Biseniece. Uzņēmumam ir 2 struktūrvienības, katrā aptuveni 75 darbinieki. 22., 24.un 26.maijā plkst.10.00 kopīgai vingrošanai pulcēsies darbinieki struktūrvienībā Jaunajā ielā 27, bet - 23.un 25.maijā plkst. 13.00. - darbinieki struktūrvienībā Zīlānu ielā 66.

Īpašs paldies par uzņēmēju aktīvu iesaistīšanos Veselības nedēļā Lindai Miezītei, JUB Administratīvajai direktorei.

Žanete Tiltiņa,
Veselības veicināšanas koordinētāja
Jēkabpils pilsētas pašvaldībā.
Foto: Jura Kalniņa personīgais arhīvs 23.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom