Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     347
             Vakar:      529
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Veselības nedēļā Jēkabpils iedzīvotāji tiek aicināti apgūt nūjošanas tehniku (0)

 

Veselības nedēļa šogad Jēkabpilī norisināsies no 22.līdz 28.maijam, un tās sauklis ir “Insults? Jēkabpilieti, esi zinošs!”.

Insults ir viena no aktuālākajām veselības problēmām Latvijā. Runājot par insulta pacientu, prātā nāk cilvēks gados, kurš maz kustas un, visticamāk, daudz smēķē, bet patiesībā šī smagā un pēkšņā saslimšana var skart cilvēkus jebkurā vecuma grupā, arī zīdaiņus un bērnus. Bet svarīgi ir zināt - insultu var novērst! To nav iespējams iepriekš prognozēt, bet ir iespējams risku saslimt ar insultu ievērojami samazināt. Piemēram, regulāri nodarbojoties ar fiziskajām aktivitātēm. Un kā vienu no vispieejamākajām fiziskajām aktivitātēm visu vecumu un visu dzimumu cilvēkiem var minēt nūjošanu, par kuras pozitīvo ietekmi uz veselības uzturēšanu, nostiprināšanu un turpmāko veselības problēmu rašanās novēršanu bieži runā un arī iesaka ārsti.

Veselības nedēļas ietvaros 23.maijā no pl. 16.00 - 18.30 Kena parkā biedrības HOLISTA nūjošanas speciālisti un nūjotāji aicina pievienoties apgūt nūjošanas tehniku. Interesentiem būs pieejami 10 nūju komplekti nūjošanas apmācībām.

 

 

Žanete Tiltiņa,
Veselības veicināšanas koordinētāja
Jēkabpils pilsētas pašvaldībā.
Foto: biedrības
HOLISTA arhīvs 23.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom