Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     260
             Vakar:      512
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Jēkabpilī: Seko modei – apgūsti Cigun vingrošanu (0)

 

Veselības nedēļas ietvaros ikvienam jēkabpilietim un pilsētas viesim būs iespēja apgūt Cigun vingrošanas pamatus bez maksas!

Ikvienam gribas ilgi dzīvot, nezaudējot labu veselību. Veselība saglabājas, kad cilvēkā pašā ir pietiekami daudz enerģijas, tā plūst brīvi, atbrīvojot organismu no sasprindzinājuma.

Nesteidzīgi pārvietojoties, pozitīvi domājot, dzīve var kļūt par paradīzi. Gan Eiropā, gan Amerikā moderni ir uzlabot dzīves kvalitāti un atjaunot enerģijas rezerves ar Cigun. Un arī Latvijā šis vingrošanas veids jau kļūst populārs. Kustības – plūstošas un vienmērīgas, lēnas un meditatīvas, pareiza ieelpa un izelpa, savu domu vadīšana. Tiek atklāts austrumu noslēpums – kā turēt mēli mutē, lai uzlādētu savu enerģiju, kā ar masāžas palīdzību atrast un atvērt laimes punktu, skaistuma punktu, kā vadīt enerģiju mugurā.

Atnāciet un pamēģiniet, iespējams, ka tieši jums šis vingrošanas veids būs vislabākais, lai nezaudētu to laiku, kurā varat dzīvot kvalitatīvi.

Cigun nodarbību vadīs sertificēta instruktore Lidija Ribkina, kura ir mācījusies pie Dr. Igora Kudrjavceva - sertificēta ārsta, vairāku augstskolu pasniedzēja un Cigun skolotāja Rīgā.Cigun atveseļošanās metodiku viņa ir pasniegusi jau vairākus gadus Daugavpilī, Kraslavā, kā arī Lietuvas pilsētā Zarasi.

Tiekamies Cigun nodarbībā brīvā dabā veselības nedēļā Kena parkā (pie bērnu laukuma) piektdien 26.maijā no plkst.15.00 līdz 16.00.

Praktizējot Cigun, kļūsti spēcīgāks, izmantojot tikai gaisu un domas!

Esi veiksmīgs, esi vesels, esi jauns, baudi dzīvi, izmantojot Cigun!

Žanete Tiltiņa,
Veselības veicināšanas koordinētāja
Jēkabpils pilsētas pašvaldībā
Foto: Lidijas Ribkinas
personīgais arhīvs 23.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom