Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     59
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Novados: 26. maijā Kaldabruņā koncerts “KOKLES KOKĀ” (0)

Piektdien, 26. maijā, plkst. 15:00  Kaldabruņā, Pļavas muzeja āra teritorijā, koncerts “KOKLES KOKĀ” folkloras kopa “Raksti” Vitas Tallas vadībā.

Koncerts  notiek Valsts Kultūrkapitāla fonda programmas “Latvijai 100” atbalstītā projekta “Latvija sienā, salā un lapās” ietvaros, un ir pēdējā no plānotajām trim akcijām.

Apdullinošs maija zaļums, un skan it visas sīkās lapiņas. Vai zinājāt, ka mūsu tautas tradīcijās plaukstošas bērzu lapas ir sauktas par “Dieva stabulēm”? Arī mums, cilvēkiem, šai gadalaikā dzied domu, balss un dvēseles stīgas. Kāpjam kokā un dziedam kā putni!

Folkloras kopa “Raksti” ar savām koklēm gan gluži koka zaros nesēdēs – speciāli šim koncertam ir izbūvētas platformas. Tomēr koncerts būs unikāls, jo kokles skanēs kuplu liepu lapotnēs.
Pasākuma iecerē svētais apvienojas ar smieklīgo – lūk, mēs esam latvieši; tā mazā tautiņa Baltijas jūras krastā, kas dzīvo kokos, ēd sēnes un visu laiku dzied…Tad muzicēsim arī, pat nenokāpjot no kokiem! Svētas ir pirmās lapas, kokles skaņas un pati pavasara esamība. Piedzīvosim!

Pēc koncerta pulcēsimies uz šī pavasara svaigās tējas degustāciju Pļavas muzeja telpās – Kaldabruņas skolā.

Latvijas simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021. gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. Projekts „Latvija sienā, salā un lapās” ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

 

I.Jātniece,
biedrības “Ūdenszīmes”
vadītāja 25.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom