Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     349
             Vakar:      529
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Šonakt Jelgavā ugunsgrēkā cieta cilvēks. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks Kūku pagastā (0)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada26.maija plkst. 6.30 līdz 29.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet trīs noizsaukumiem bija maldinājumi.

Pirmdien plkst. 1.38 VUGD saņēma izsaukumu uz Zirgu ielu Jelgavā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 3m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās vīrietis, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 2.37.

Zemgales reģiona brigāde aizvadītajās trīs diennaktīs ir saņēmusi četrus izsaukumus uz kūlas ugunsgrēkiem, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 8 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Krustpils novada Kūku pagastā, kur pērnā zāle dega 7 hektāru platībā. 

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības vadi, krūmi,zaru kaudze, plastmasas kanna, riepas, koka kluči un piekabe, vieglā automašīna un divi šķūņi.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji piektdien Raudas ielā Tukumā no kanalizācijas akas izcēla tajā iekritušu lapsu un palaida brīvībā, bet Kūrorta ielā Kandavā izcēla notekcaurulē iestrēgušu kaķi un nodeva saimniecei.

Sestdien ugunsdzēsēji glābēji Jelgavas novada Līvbērzes pagastā no Svētes upes izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Visā Latvijā aizvadītajāsbrīvdienās VUGD saņēma 126 izsaukumus – 74 uz ugunsgrēku dzēšanu, 34 uz glābšanas darbiem, bet 18 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 29.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom