Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     272
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Sports: Noslēdzies Jēkabpils atklātais čempionāts un “Sedumu” kauss basketbolā (0)

 

Sestdien, 27.maijā, noslēdzās Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts un „Sedumu” kausa izcīņa basketbolā, kurā visas sezonas garumā cīņā par medaļām sacentās 10 komandas.

Fināldiena tradicionāli sākās ar trīspunktu metienu konkursu, kurā ar nesatricināmu pārliecību un stabilu precizitāti (20 punkti) gan pamatsērijā, gan finālsērijā uzvaras laurus plūca Matīss Caune. Finālam ar 18 punktiem kvalificējās arī Kristers Tumšs un ar 15 – Ritvars Zalāns, kuri noslēdzošajā cīņā ieguva attiecīgi 12 un 9 punktus.

Pirmajā spēlē par bronzas medaļām tikās Jēkabpils U-19 un NDB Timber komandas, kuras demonstrēja cīņassparu un vēlmi izcīnīt uzvaru. Pirmajā puslaikā vadības grožus vairāk turēja U-19 komanda, bet otrajā – NDB Timber, kuri tad arī noslēgumā ar 95:91 (30:33; 25:18; 21:21; 19:19) izcīnīja 3.vietu. Komandas rindās ar 48 gūtajiem punktiem rezultatīvākais bija Edgars Leja, bet U-19 – Kristers Tumšs (23 p.). Par bronzas medaļniekiem kļuva Artis Arnītis, Edgars Leja, Daniels Burda, Arnis Ķēniņš, Aivis Ivbulis, Aigars Kļaviņš, Kristaps Leikučs, Jānis Zvirgzds, Jānis Čaupjonoks, Matīss Čaupjonoks, Edgars Arnītis un Dāvis Dāboliņš.

Cīņā par čempiona titulu tikās „Cita atpūta” un „BS/Madona/Veselības grupa”. Lai arī jēkabpiliešiem ik palaikam izdevās samazināt madoniešu iegūto pārsvaru no pirmajām spēles minūtēm, tomēr izcīnīt uzvaru un saglabāt čempionu titulu neizdevās, piekāpjoties viesiem ar 65:83 (13:20; 19:14; 20:27; 13:22). Komandās rezultatīvākie punktu guvēji bija Matīss Caune (22p.) un Reinis Ermansons (25p.). Sudraba medaļnieku rindās spēlēja Edgars Čaupjonoks, Juris Kalniņš, Emīls Gabrāns, Artūrs Ķiploks, Kristaps Ļevāns, Raivis Līckrastiņš, Pēteris Penka, Edijs Stiebriņš, Justs Stradiņš, Mārcis Zībergs, Klāvs Zībergs, Ervīns Zvirgzds un Matīss Caune. Savukārt, par čempioniem kļuva Andis Akmentiņš, Rolands Cīrulis, Reinis Ermansons, Adams Kluss, Mareks Krēsliņš, Voldemārs Krieviņš, Ojārs Krūmiņš, Ernests Lazdups, Alvis Lazdups, Miķelis Liberts, Jānis Mednis, Mikus Sokolovs un Rūdolfs Zemītis.

Jēkabpils pilsētas atklātajā čempionātā un „Sedumu” kausa izcīņā basketbolā par „Rezultatīvāko spēlētāju” un „Precīzāko soda metienu izpildītāju” tika atzīts NDB Timber spēlētājas Artis Arnītis, par „Trīspunktnieku karali” – Ritvars Zalāns (Jēkabpils U-16), bet par „Piespēļu līderi” un „Centra spēlētāju Nr.1” – Juris Kalniņš (Cita atpūta). Savukārt, MVP tituls Mikum Sokolovam.

Pēc pirmās spēles no katras komandas pa vienam dalībniekam sacentās metienu konkursā no centra, kur precīzākais bija Aigars Kļaviņš. Savukārt, skatītāju konkursā, kas norisinājās finālspēles starplaikā, precīzākie soda metienu izpildītāji bija Sanijas Dagnis Lietaviedis un Una Stradiņa.

Liels paldies SIA „Sedumi”, kas sniedz nozīmīgu ieguldījumu sporta attīstības izaugsmei Jēkabpils pilsētā un ir sportisko aktivitāšu atbalstītājs.

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste 30.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom