Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     345
             Vakar:      529
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Pašvaldība apbalvo skolēnus un pedagogus par izciliem sasniegumiem izglītībā un kultūrā (0)

30.maijā Krustpils kultūras namā notika Jēkabpils pilsētas izglītības iestāžu audzēkņu un pedagogu svinīga apbalvošana par sasniegumiem valsts mēroga olimpiādēs, kā arī dažādos konkursos.

Apbalvojumus pasniedza un laba vēlējumus teica Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs un Izglītības nodaļas vadītāja Līga Kļaviņa.

Šogad skolēniem, pedagogiem un kultūras iestāžu mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem tika dāvinātas arī Deivida Allena grāmatas “Gatavs uz visu! 52 produktivitātes principi darbam un dzīvei”, savukārt jaunākajiem laureātiem- Jēkabpils pilsētas bilžu grāmatas. Pateicības raksti un naudas balvas Jēkabpils pilsētas izglītības iestāžu audzēkņiem un viņu pedagogiem tika pasniegtas par izciliem sasniegumiem izglītībā, dažādās valsts mēroga olimpiādēs un kultūrā.

Apbalvojumus saņēma arī pilsētas kultūras iestāžu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi par izciliem sasniegumiem kultūrā.

Kopumā tika apbalvoti 60 izglītojamie, 40 pedagogi, 28 Izglītības iestāžu mākslinieciskās pašdarbības, interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu kolektīvi, kā arī 10 Jēkabpils pilsētas amatiermākslu kolektīvi. Pašvaldības budžetā šim mērķim tika atvēlēti kopumā vairāk nekā 18 000 eiro.

 

Informāciju sagatavoja
Ieva Gādmane
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste 31.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom