Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     269
             Vakar:      541
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Nāc uz Bērnu svētkiem Kena parkā! (0)

3.jūnijā jau no plkst. 12.00 Kena parkā svinēsim svētkus, kas veltīti bērniem. Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir veltīta visiem pasaules bērniem un, to atzīmējot, notiek dažādi kultūrizglītojoši pasākumi un aktivitātes. Arī Jēkabpilī šīs dienas atzīmēšana kļuvusi par jauku un skaistu tradīciju.

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad svētki sāksies ar gājienu, kurš plkst.12.00 izies no Vecpilsētas laukuma un turpinās ceļu pa Pasta un Brīvības ielu līdz Kena parkam. To pavadīs krāšņie pasaku tēli no radošās apvienības “Pasaku Nams”, kuri visa pasākuma laikā uzburs jautrību, prieku un pasaku burvību. Nāc kopā ar mums!

Sajūti svētku noskaņu arī,klausoties koncertu, kurā piedalīsies pašmāju dziedošie bērni, kā arī krāšņu brīvdabas pasaku dziesmu spēli, ko izpildīs Latvijas jaunie estrādes mākslinieki un aktieris Jānis Skanis. Ikviens koncerta apmeklētājs varēs sastapties ar dažādiem pasaku tēliem - gan tiem, kas vēl joprojām ir vismīļākie mammām, tētiem un omītēm, gan tiem, kas redzami pasaulslavenās multfilmās mūsdienās: Sarkangalvīte, Īkstīte, Karlsons, Pepija, Sunītis Pifs, Sisidra, Buratino un daudzi citi.

Aiz trejdeviņiem kalniem un jūrām...Reiz sensenos laikos... ir frāzes, ar ko sākas daudzas pasakas. Šie vārdi atver durvis uz brīnumaino pasaku zemi, kurā iespējams ir pilnīgi viss. Arī šajā dienā pasākuma laikā būs iespējams daudz uzzināt, izprast, iepazīt, izjust, fantazēt, darboties, sacensties, priecāties, minēt unbrīnīties. Iepazīsim arī aizraujošo Policijas un Zemessardzes pasauli. Nāc, un piedzīvo! Ņem līdzizinātkāri un vēlmi darboties!

Pulcēšanās un stāšanās svētku gājienam plkst. 11.40 pie Jēkabpils Tautas nama. Aicināts ikviens!

Lai mums brīnumu pilns tikšanās prieks!

Pasākums bez ieejas maksas

  31.05.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom