Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     229
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Izglītība: Jēkabpilieši gūst panākumus ZZ Čempionātā (0)

Jau trešo gadu Jūrmalā ZZ Festivālā ar Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dalību, kurš skolēniem novēlēja būt saliedētiem un mērķtiecīgiem, kā arī uztaisīja tradicionālo selfiju, norisinājās Zelta Zivtiņas Čempionāta fināls.

Par kāroto uzvarētāja titulu cīnījās 180 komandas, pārstāvot visus Latvijas reģionus. No vairāk nekā 1600 klasēm, kas šī gada februārī pieteicās dalībai ZZ Čempionātā, sestdien, 27. maijā tika noskaidrotas stiprākās, saliedētākās un atraktīvākās komandas – trīs katrā klašu grupā.

ZZ Čempionāta 11. sezonas sacensībās varēja piedalīties arī paši mazākie - tā mazajiem censoņiem bija unikāla iespēja sagatavoties lielajam startam, iemācīties darboties komandā un risināt nestandarta uzdevumus. ZZ Čempionāta spēlēs šogad piedalījās ap 150 sākumskolas skolēnu komandas. Starp mazākajiem dalībniekiem tika apbalvoti 1.-3.vietas ieguvēji  atsevišķi 1., 2., 3. un 4. klašu grupā - kopā suminot 12 komandas.

Jēkabpils 3.vidusskolas 3. a klase 3. klašu grupā ieguva 2. vietu (skolotāja Mārīte Viļuma). 4. klašu grupā 2. vietu ieguva Jēkabpils pamatskolas 4.b klase (skolotāja Inita Ciprusa). Skolēnus sagaida aizraujošs brauciens uz Līvu akvaparku. Suminām!

Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos Zelta Zivtiņas Čempionāta galvenais mērķis ir veicināt savstarpēju cieņu, iecietību un draudzību Latvijas skolēnu vidū, kā arī popularizēt aktīvu, radošu un gudru dzīvesveidu jauniešu vidū. ZZ Čempionātu jau 11 gadus atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2017.gadā pasākums norisinājās sadarbībā ar Jūrmalu, Valmieru, Daugavpili un Liepāju.

 Informāciju sagatavoja
Mārīte Viļuma


 


 01.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom