Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     48
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Sabiedrība: Aicina Zemgales NVO Forums (0)

Aicina Zemgales NVO Forums

DARĪTĀJU NOTIKUMS – ZEMGALEI

Zemgales NVO Forums

15. – 16.06.2017.

„Rančo Randevu”, Kokneses novads,

Kokneses pagasts, Riekstukalni 1, Latvija

 

IELŪGUMS

 

Teika vēsta, ka reizi piecos gados visi aktīvie zemgaļi sanāk kopā Zemgales NVO Forumā. Esam patiesi gandarīti ielūgt Jūs uz gada lielāko DARĪTĀJU NOTIKUMU ZEMGALĒ. 2017.gada 15.-16.jūnijā, Kokneses novadā „Rančo Randevu” notiks Zemgales NVO Forums, kurā aicinām pieteikties visus tos cilvēkus, kuri vēlas redzēt aktīvu un spēcīgu Zemgales pilsonisko sabiedrību. Gaidīsim arī draugus un atbalstītājus no citiem novadiem!

Mums būtiski ir runāt par mērķiem un pieredzi, par sadzīvi un padarīto, par labo un par kļūdām. To darīsim kopā ar saviem sadarbības partneriem no citiem reģioniem – Rīgas reģiona, Kurzemes reģiona, Vidzemes reģiona, Latgales reģiona.

Mums būtiski būs izcelt to, cik nozīmīgs ir cilvēks ikvienā lietā, kas notiek mūsu reģionā – Zemgalē, cik nozīmīgs ir Tavas organizācijas spoguļattēls katrā kopienā mūsu reģionā. Mums nozīmīgi būs izcelt to, ka bez līdzdalības nav īstenības mūsu reģiona attīstībai un ne mazāk nozīmīgi atraisīt radošumu katrā no mums. To mēs darīsim kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem zinošiem cilvēkiem.

Mūsu pienākums ir pozitīvi Jūs uzlādēt jaunam darba cēlienam un uzlādēties pašiem. Nav svarīgi, kādu organizāciju Tu pārstāvi, svarīgi ir būt kopā un spēcināties, dalīties ar savu pieredzi, iepazīties un plānot Zemgales attīstību. Tas ir tas, ko mēs darīsim!

Forumam pieteikties aicināti 1-2 personas no organizācijas. Pieteikumus dalībai, lūdzam aizpildīt šeit. Pieteikšanās ilgst līdz 10. jūnijam. Pēc reģistrācijas saņemsiet apstiprinājumu dalībai pasākumā. Dalība forumā ir bezmaksas, bet vietu skaits – ierobežots. PROGRAMMA_zemgales_NVO_FORUMS

 

Pasākums notiek biedrības Zemgales NVO Centrs projekta “Kompleksi pasākumi Zemgales
NVO darbības stiprināšanai” ietvaros. Projektu finansē Latvijas valsts budžeta programma
„NVO fonds”, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds, Nr. 2017.LV/NVOF/DAP/MAC/044. 01.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom