Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     269
             Vakar:      541
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakardien ugunsgrēkā Bauskā cieta cilvēks (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada1.jūnija plkst. 6.30 līdz 2.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Plkst. 16.21 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Lāčplēša ielu Bauskā, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties konstatēts, ka pirmā stāva dzīvoklī deg bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,01m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta sieviete, kura nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 16.52.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji Engures novada Lapmežciema pagastā atbrīvoja žogā iestrēgušu suni.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji saņēma divus izsaukumus uz glābšanas darbiem, kas bija saistīti ar vēja radītiem postījumiem. Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi, šodien, pastiprinoties vēja brāzmām, VUGD atgādina, ka gadījumā, ja ir nogāzušies koki, pārrauti vadi, notikusi avārija vai arī kāds cits negadījums, nekavējoties jāzvana ugunsdzēsējiem glābējiem pa tālruņa numuru 112.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 70 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 53 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 02.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom