Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     377
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Sabiedrība: Tūkstošiem meiteņu Latvijā pieņem izaicinājumu 30 dienas svārkos (0)

Vakar, 1. jūnijā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza notika FlashMob, kura laikā sievietes publiski pārvilka bikses uz svārkiem. Ar šo amizanto izdarību aizsākās ikgadējais sievišķīgais izaicinājums 30 dienas svārkos. Pasākumā klātienē piedalījās ap 70 dāmu, bet kopumā akcijā iesaistījušās tūkstošiem sieviešu visā Latvijā.

Izaicinājums ir personisks katrai sievietei, kas tajā piedalās. Katrai dalībniecei ir atļauts to pielāgot savam ikdienas ritmam, iespējām un iekšējām pārliecībām. Izaicinājumam nav striktu noteikumu, ir tikai viena vadlīnija – tērpties svārkos un kleitās – kas pēc būtības ir vienkārši aicinājums pievērst vairāk uzmanības savai sievišķajai dabai.

30 dienas svārkos organizatori uzsver, ka akciju veido pati sabiedrība – gan dalībnieces, gan sabiedrībā aktīvas personas, arī uzņēmumi, kas labprātīgi iesaistās akcijas rīkošanā. Kustība  atbalsta un aicina arī uz savstarpēju zināšanu un prasmju apmaiņu, uz dalīšanos pieredzē. Visu jūnija mēnesi dalībniecēm ir iespēja apmeklēt bezmaksas seminārus, lekcijas, meistarklases un citus pasākumus. Pilna pasākumu programma, aktualitātes un jaunumi pieejama izaicinājuma mājas lapā http://30dienassvarkos.lv un Facebook lapā https://www.facebook.com/30dienassvarkos

Viena no centrālajām pasākumu vietām šogad ir modes un izklaides centrs Rīga Plaza, kas atvēlējuši telpas akcijas norisei. Rīga Plaza mārketinga vadītāja Urzula Spickus pati izaicinājumā piedalās jau trešo gadu. Redzot, ka Rīga Plaza filozofija saskan ar 30 dienas svārkos filozofiju, izveidojās sadarbība, kas atbalsta akcijas vēstījuma nodošanu plašākai publikai.

“Akcija 30 dienas svārkos mani ļoti personiski uzrunāja jau pirms diviem gadiem (kad, izrādās, tā notika pirmo reizi), jo pašai patīk ģērbties izteikti sievišķīgi,” stāsta Urzula Spickus. “Tas nenozīmē, ka nekad nevelku kājās bikses, taču, ja situācija atļauj, labprātāk izvēlos plīvojošus svārkus vai skaistas kleitas. Šoreiz man patiešām prieks, ka mēs varam iesaistīties un būt kopā ar akcijas organizatorēm, jo kurš gan cits, ja ne modes un izklaides centrs Rīga Plaza aicinās dāmas ļauties burvīgajam skaistu svārku un kleitu valdzinājumam. Es noteikti šo mēnesi pavadīšu svārkos.”

Šogad pasākumi norisinās ne vien Rīgā, bet arī Liepājā un Ventspilī. Kas liek domāt, ka nākotnē kustība būs aktīva ne vien galvaspilsētā, bet arī ārpus tās. Protams, piedalīties ikviena dāma var jau šogad – viss, kas nepieciešams ir svārki vai kleita.

Kustība 30 dienas svārkos, kuras laikā sievietes tiek aicinātas nēsāt svārkus un kleitas, ir kļuvusi par tradīciju un tiek rīkota jau trešo reizi. Lai atpazītu cita citu un radītu kopības sajūtu, akcijas dalībnieces tiek aicinātas izmantot atpazīšanās zīmi – violetu lenti, kas apsieta ap roku, piestiprināta pie somas vai kādā citā redzamā vietā.

Der jebkāda violeta lenta vai aproce – iegādāta auduma veikalā vai pašas darināta, bez maksas to iespējams saņemt Rīga Plaza informācijas centrā.

Tāpat, kā jau ierasts, ikviena izaicinājuma dalībniece tiek aicināta dalīties stāstos, attēlos un iespaidos sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #30dienassvarkos.


30 dienas svārkos organiatores
Ance un Daiga 02.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom