Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     344
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Uzsāk Neretas ielas gaisa pārvada demontāžu (0)

Lai nodrošinātu satiksmes dalībnieku drošību, no 1.jūnija satiksmei ir slēgts Neretas ielas gaisa pārvads, jo tiek uzsākta tā demontāža. Aprīļa sākumā SIA “Jēkabpils pakalpojumi” uzsāka apvedceļa izbūvi no Zaļās ielas līdz pilsētas robežai. Šis ceļa posms ir pilsētas īpašumā esošs tranzīta ielas posms, kura uzturēšana tiek finansēta no valsts autoceļu tīkla finansējumam paredzētajiem līdzekļiem.

Pašlaik ir izveidots 6 metrus plats asfaltēts apbraucamais ceļš, kas kalpos kā pagaidu risinājums, līdz tiks īstenots ES projektu programmas "Izaugsme un nodarbinātība" pasākums "Nacionālas nozīmes attīstības centru integrēšana TEN-T tīklā", kura ietvaros tuvāko 2 gadu laikā paredzēta satiksmes mezgla rekonstrukcija.

Apvedceļa izbūves un gaisa tilta demontāžas izmaksas (t.sk. projektēšana un būvuzraudzība) sastāda 428 453 euro ar PVN, no kuriem 70% jeb 299 917 euro līdzfinansē VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Gaisa pārvada demontāžu paredzēts veikt aptuveni divu mēnešu laikā. Demontāžas laikā iegūto grunti plānots atkārtoti izmantot, lai atjaunotu ceļu apkārt Radžu ūdenskrātuvei.


Informāciju sagatavoja
Laura Afanasjeva
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece 02.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom