Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     396
             Vakar:      480
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

Jēkabpilieši pārspēj FK Auda

Komanda.lv 1. līgas čempionātā 4.jūnijā “Audas” stadionā norisinājās spēle starp FK Jēkabpils/JSC un FK Auda.
Līdz šim FK Auda futbolisti bija tuvākie kopvērtējuma līderu sekotāji, savukārt Jēkabpils komandai skaļā uzvara pār olainiešiem joprojām bija vienīgais šīs sezonas panākums, kas to ierindoja turnīra tabulas pašā apakšā. Tomēr savstarpējā cīņā jēkabpiliešiem ar rezultātu 2:1 izdevās pārspēt FK Auda. Jēkabpiliešu labā vārtus guva Dzmitry Kuzmin un Aigars Liņģis.

 

OSK Sēlijas mežs sportisti startē divu dienu orientēšanās sacensībās “Mazā balva”

Smiltenes novadā nedēļas nogalē norisinājās divu dienu orientēšanās sacensības "Mazā balva", kas reizē bija arī Latvijas kausa izcīņas septītais posms.
Tajā OSK “Sēlijas mežs” sportistiem savās vecuma grupās šādi rezultāti – Danielai Krasovskai – 2.vieta, Agatei Šicānei 3.vieta, Lainei Odziļevičai 10.vieta, Tabitai Tīnai Lūkai 6.vieta, Ievai Ivbulei 2.vieta, Jurijam Narelam 11.vieta.


Noslēdzas šīs sezonas “Jēkabpils sporta centrs” balvu izcīņa šahā

Nedēļas nogalē Jēkabpils sporta centra ēkā norisinājās šīs sezonas pēdējie “A” un “B” turnīri šahā.
“B” turnīrā 1.vieta Liānai Stulpiņai, 2.vieta Andrim Tutinam, bet 3.vieta – Renāram Petrovam. Savukārt “A” turnīrā 1.vieta Guntim Jankovskim, 2.vieta Alvim Vanaģelim, bet 3.vieta – Ģirtam Kiršbergam.

Ar jūnija turnīriem noslēdzās 2016./2017.gada sezona “Jēkabpils sporta centrs” balvu izcīņā šahā. No septembra līdz jūnijam norisinājās 10 turnīri, no kuriem katram dalībniekam ieskaitīja sešus labākos rezultātus. ”A” turnīrā, kurā spēlēja pirmās un augstākās sporta klases šahisti, sīvā cīņā pirmo vietu izcīnīja sporta skolas treneris meistars Guntis Jankovskis ar 94 ieskaites punktiem. Otrajā vietā ar 92 punktiem meistarkandidāts Alvis Vanaģelis, bet trešajā vietā meistarkandidāts Ģirts Kiršbergs, kurš izcīnīja 82 ieskaites punktus. Kopā šajā grupā piedalījās 24 šahisti.“B” turnīrā spēlēja otrās un zemākas klases šahisti. Šeit uzvarēja Andris Tutins ar 92 punktu, otrajā vietā Liāna Stulpiņa – 88 punkti, bet trešais Renārs Petrovs – 75 punkti. Labs rezultāts arī Līnai Nijazi – 74 punkti un Kristeram Policānam – 73 punkti. Visi viņi ir Jēkabpils sporta skolas audzēkņi. Kopumā “B” turnīrā piedalījās 23 jaunie šahisti. Tagad vietējiem turnīriem vasaras brīvdienas, jaunā sezona atsāksies 2.septembrī ar “Jēkabpils sporta centrs” balvu izcīņas jauno sezonu.

 

Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts spiningošanā

4.jūnijā Radžu ūdenskrātuvē norisinājās Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts spiningošanā.
20 dalībnieku konkurencē 1.vietu izcīnīja Aleksandrs Ļebedevs no Kokneses ar 6,84kg smagu lomu, 2.vietu – Pēteris Vorobjovs no Jēkabpils ar 5,85 kg smagu lomu, bet 3.vietā ierindojās jēkabpilietis Eduards Valants ar 4,54 kg smagu lomu. Sieviešu konkurencē 1.vieta koknesietei Silvijai Strodei ar 3,63 smagu lomu (ceturtais smagākais loms absolūtajā vērtējumā). Smagākā līdaka čempionāta dalībnieku lomos šoreiz 4,44 kg, smagākais asaris – 0,81kg.
Aptuveni pusstundu pēc sacensību noslēguma jēkabpilietim Borisam Spaskovam, turpinot spiningot, izdevās izvilkt 9,71kg smagu samu!

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
sabiedrisko attiecību speciāliste 05.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom