Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     59
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakar ugunsgrēkā Rēzeknes novadā cieta cilvēks (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.jūnija plkst. 6.30 līdz 6.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus – uz 14 ugunsgrēku dzēšanu, uz 20 glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Plkst. 19.00 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rēzeknes novada Vērēmu pagastu, kur deg dzīvojamā māja. Ierodoties konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā mājā deg siena un griestu pārsegums 4m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta vīrietis, kurš saviem spēkiem mēģināja nodzēst ugunsgrēku un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 20.40.

Plkst. 3.15 VUGD saņēma izsaukumu uz Rundāles novada Viesturu pagastu, kur deg divstāvu dzīvojamā māja. Ierodoties ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg jumts 160m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no mājas evakuējušies trīs cilvēki. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 7.22.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, celtniecības materiāli, divi elektrības stabi, apgaismes ierīce, naftas produkti, meža novērošanas tornis, garāža un vieglā automašīna, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.  

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji vakar Dravnieku ielā Rīgā un Piekrastes ielā Daugavpilī atbrīvoja ventilācijas šahtā iestrēgušus putnus, Rīgas ielā Limbažos ligzdā atpakaļ iecēla no tās izkritušu  putnu, bet Ropažu novada Muceniekos un Čiekurkalna 1.šķērslīnijā Rīgā no kokiem nocēla kaķus.

 

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 06.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom