Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     392
             Vakar:      480
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Līdz jūnija beigām Viestura ielā tiks izveidots tirdzniecības laukums (0)

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” saskaņā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības pasūtījumu ir uzsākuši labiekārtošanas darbus Viestura ielā 30C, lai izveidotu tirdzniecības laukumu “zaļajam” tirdziņam.

Lai tirdzniecības laukums būtu gana plašs un ērts gan tirgotājiem, gan apmeklētājiem, tika nozāģēts viens koks, pašlaik tiek veikta seguma sagatavošana, lai veiktu teritorijas bruģēšanu. Labiekārtošana saskaņā ar līgumu jāveic līdz 30.jūnijam.

Paredzēts, ka laukumā tiks izveidotas tirdzniecības vietas sešām vieglajām automašīnām, kā arī vairākas labiekārtotas vietas mājražojumu, ziedu un citu preču tirdzniecībai.

Lai veiktu tirdzniecību šajā laukumā, ir nepieciešama tirdzniecības atļauja, ko var saņemt Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā (Brīvības ielā 120), iesniedzot rakstisku iesniegumu un visus nepieciešamos dokumentus, kā arī samaksājot nodevu. Sīkāka informācija pieejama Jēkabpils pilsētas pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv sadaļā “Pakalpojumi” vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80205008, vai rakstot e-pastu uz vpa@jekabpils.lv.
Izmaksas tirdzniecības laukuma izveidei sastāda 8264,46 eiro (bez PVN).

 

Informāciju sagatavoja
Laura Afanasjeva,
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītājas vietniece 08.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom