Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     347
             Vakar:      529
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Nominēsim “Gada jēkabpilieti” (0)

Līdz šā gada 19.jūnijam Jēkabpils pilsētas pašvaldības Apbalvojumu piešķiršanas komisija aicina izvirzīt kandidātus “Gada jēkabpilietis” nominācijai.

Goda nosaukumu “Gada jēkabpilietis” piešķir fiziskām personām, kuras kļuvušas par autoritātēm pilsētā, ieguvušas popularitāti iedzīvotāju vidū ar savu darbu, uzskatiem un uzvedību. Apbalvojuma ieguvējs saņem naudas balvu.

Atcerēsimies jēkabpiliešus, kuri aizvadītajā gadā ir snieguši nozīmīgu ieguldījumu pilsētas attīstībā, ar savu rīcību guvuši atzinību mūsu pilsētas iedzīvotāju vidū, kuru vārds un darbi izskanējuši aiz mūsu pilsētas robežām.

Priekšlikumi jāiesniedz Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā. Atbilstoši nolikumam iesniegumus ar ierosinājumu var iesniegt Domes deputāti, komitejas, komisijas, darba grupas, valsts un pašvaldības iestāžu vadītāji, sporta kluba vai organizācijas pārstāvji, juridiskas personas vai iedzīvotāji – ne mazāk kā 10 pilngadīgas personas (atšifrējot parakstus, norādot personas kodu, dzīvesvietas adresi un kontakttālruni). Iesniegumā jānorāda apbalvojumam izvirzītā kandidāta personas dati un vispusīgs nopelnu apraksts. Pieteikums noformējams, aizpildot anketu, kura ir pieejama tiešsaistē Jēkabpils pilsētas domes mājas lapā www. jekabpils.lv vai Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā.

 

Jēkabpils pilsētas pašvaldības
sabiedrisko attiecību nodaļa 08.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom