Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     380
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Jēkabpilī: Jēkabpils pilsētas domē izveidota koalīcija (0)

8.jūnijā saņemts oficiāls paziņojums, kurā informē, ka septiņi 2017.gada 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās Jēkabpils pilsētas domē ievēlētie deputāti vienojušies par koalīcijas izveidošanu, izvirzot domes priekšsēdētāja amatam partijas “Latvijas zaļā partija” deputātu Raivi Ragaini.

PAZIŅOJUMS

Jēkabpils pilsētas domē izveidota koalīcija

Informējam, ka zemāk norādīto partiju ievēlētie deputāti vienojās par koalīcijas izveidošanu 2017.gada 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās ievēlētajā Jēkabpils pilsētas domē, izvirzot domes priekšsēdētāja amatam partijas "Latvijas zaļā partija" deputātu Raivi Ragaini.

Koalīcijas izveidošanā vienojušies: 
„Latvijas Zaļā partija" deputāti Aigars Nitišs un Raivis Ragainis; 
partijas „SASKAŅA sociāldemokrātiskā partija" deputāti Andris Rutko un Andrejs Gavrilovs; 
partijas „Latvijas Zemnieku savienība" deputāte Līga Kļaviņa; 
partijas „KPV LV" deputāts Kaspars Ģirģens; 
partijas „Latvijas Reģionu apvienība" deputāts Mārtiņš Svilis." 

Apliecinām, ka plānojam izveidot stabilu, profesionālu un rīcībspējīgu Jēkabpils pilsētas domi un nodrošināt tās produktīvu darbu līdz tās pilnvaru termiņa beigām. Jēkabpils pilsētas domē ievēlēti arī „Jēkabpils Reģionālās partijas", „Latgales partijas" un „Gods kalpot mūsu Latvijai", un Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!", „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" deputāti. Aicinām pārējos politiskos spēkus atbalstīt, līdzdarboties un kopīgi veicināt mūsu Jēkabpils izaugsmi!

2017.gada 8.jūnijā, Jēkabpilī
Partijas "Latvijas zaļā partija" deputāts,
domes priekšsēdētaja amata kandidāts 
Raivis Ragainis

Jaunizveidotā koalīcija arī atbilstoši Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma 45.panta pirmajai daļai  lūdz Jēkabpils pilsētas vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju uzaicināt jaunievēlētos deputātus uz pirmo domes sēdi 2017.gada 15.jūnijā. 


Neoficiāla informācija liecina, ka priekšsēdētāja vietnieki varētu būt Līga Kļaviņa („Latvijas zemnieku savienība") un Andris Rutko („SASKAŅA sociāldemokrātiskā partija").

Atgādinām, ka Jēkabpils pilsētas domē ir ievēlēti 13 deputāti, un attiecīgi pārējie seši deputāti – no "Jēkabpils Reģionālās partijas" ievēlētie deputāti - Leonīds Salcevičs, Māris Dimants un Edgars Lamba, no „Gods kalpot mūsu Latvijai" ievēlētais Aivars Kraps, Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!", „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"  deputāte Kristīne Ozola un no „Latgales partijas" partijas ievēlētais Nikolajs Anuškevičs palikuši ārpus koalīcijas. 09.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom