Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     377
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Sabiedrība: Paziņoti uzņēmumi un uzņēmumu vadītāji ar labāko reputāciju (1)

Aldara Alus muzeja telpās notika svinīgā Uzņēmumu reputācijas topa 2017 apbalvošanas ceremonija, kurā tika paziņoti uzņēmumi un uzņēmuma vadītāji ar augstāko reputāciju. Par uzņēmumu ar labāko reputāciju šogad atzīti Lāči, bet par vadītāju ar augstāko reputāciju – Normunds Skauģis. Savukārt laikraksta Dienas Bizness lasītāju simpātiju balvu saņēma Latvijas Mobilā telefona vadītājs Juris Binde.

“Augsta reputācija ir greznība, kuru nevar atļauties ikviens. Tikai tie, kuriem tā rūp un kuri vēlas ko vairāk par naudas pelnīšanu. Līdz ar komunikācijas iespēju attīstību un informācijas aprites dinamiku ik gadu uzņēmumu rūpes par reputāciju pieaug. To apliecina arī šā gada rezultāti, jo uzņēmumu kopējais reputācijas indekss ir palielinājies par 12%. Tas priecē!” uzsver Nords Porter Novelli valdes priekšsēdētājs Krišjānis Caune.

Pasākumā viesus uzrunāja Ministru prezidents Māris Kučinskis, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols, kas klātesošajiem sacīja: “Reputāciju nav iespējams nopirkt, iemainīt vai aizlienēt no kāda cita. Tas ir rezultāts ilgstošam un mērķtiecīgam darbam, iegūstot ne tikai indeksa rādījumu vai vietu topā, bet arī apliecinājumu, cik labs uzņēmums ir šobrīd un cik labs tas varētu būt turpmāk. Svarīga irvēlme augt un attīstīties, neapstāties pie jau sasniegtā!”

Uzņēmumu reputācijas topa 2017 godpilno 2. vietu ieņem Madara Cosmetics, kas salīdzinājumā ar pērno gadu pakāpies par piecām vietām. Nemainīgi 3.vietu saglabā – Dobeles Dzirnavnieks. Izrāvienu par divām vietām piedzīvojis Stenders, šā gada topā ierindojoties 4.vietā. Topa 5.vietā ierindojas Latvijas Mobilais telefons, savukārt ilggadējais TOP10 uzņēmums Grindeks šogad ieņem 6.vietu. Kāpumu par piecām vietām piedzīvo Starptautiskā lidosta “Rīga” un ierindojas 7.vietā. Lēcienu piedzīvo arī Latvijas Valsts meži un, pakāpjoties par piecām vietām, ieņem 8.vietu. Savas pozīcijas nemainīgi ir saglabājis Latvijas Finieris, kurš ieņem 9.vietu. Savukārt kritumu par sešām pozīcijām piedzīvo Swedbank un noslēdz TOP10, ierindojoties 10.vietā.

Uzņēmums ar straujāko reputācijas izaugsmi 2017. gadā – OrklaConfectionery&Snacks Latvija – kāpums par 70 vietām un 58. vieta Uzņēmumu reputācijas topā.

Savukārt Uzņēmumu vadītāju reputācijas topā par 2. labāko atzīts LIDO īpašnieks Gunārs Ķirsons, bet 3. vietā iedzīvotāji un uzņēmēji ierindojuši Lotti Tisenkopfu-Iltneri no Madara Cosmetics. Par ceturto reputācijas ziņā labāko vadītāju atzīts Latvijas Mobilā Telefona ilggadējais vadītājs Juris Binde, bet 5. un 6. vietā – Apgāds Zvaigzne ABC vadītāja Vija Kilbloka un Žurnāls Santa īpašniece un galvenā redaktore Santa Anča. 7. vietā – UPB īpašnieks Uldis Pīlēns, kam seko Swedbank valdes priekšsēdētājs Reinis Rubenis. TOP10 vadītāju sarakstu noslēdz Cēsu alus vadītāja Eva Sietiņsone un Preiļu siers valdes priekšsēdētājs Jāzeps Šņepsts, attiecīgi ieņemot 9. un 10. vietu.

Nozaru topā par labākajiem iedzīvotāju un uzņēmumu vērtējumā atzīti: Būvniecība un nekustamais īpašums - UPB; Elektroenerģija, gāze un ūdens apgāde – Latvenergo; Finanšu starpniecība – Swedbank; Ieguves un apstrādes rūpniecība – Knauf; Koksnes un koka izstrādājumu ražošana – Latvijas Valsts meži; Ķīmisko vielu pārstrāde – Madara Cosmetics; Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas ražošana – Lāči; Sabiedriskie, sociālie un individuālie  pakalpojumi – Veselības centrs 4; Tekstilizstrādājumu un apģērbu ražošana – Lauma Lingerie; Tirdzniecība – Circle K Latvia; Transports un sakari – Latvijas Mobilais Telefons.

Nords Porter Novelli, laikraksta Dienas Biznessun pētījumu centra SKDS veidotais Uzņēmumu reputācijas tops ir apjomīgākais uzņēmumu reputācijas pētījums Baltijā, kura apbalvošanas ceremonija jau 13. reizi pulcina Latvijas vadošo uzņēmumu vadītājus un uzņēmējus. Uzņēmuma reputācijas tops tapis sadarbībā ar LIAA un jau ceturto reizi norisinās Eksporta foruma Magnetic Latvia ietvaros, kas ir nozīmīgākais eksporta tematikai veltītais pasākums Latvijā. Vairāk www.porternovelli.lv un Dienas Bizness žurnāla speciālizlaidumā.

 

Krišjānis Caune
Nords Porter Novelli
valdes priekšsēdētājs 09.06.2017Komentārs

Anonīms
(18.01.2018 17:07)

Get cash immediately after issuing an invoice https://www.cityfinances.lv/faktorings/
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom