Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     462
             Vakar:      529
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē aizvadīja mierīgu diennakti, Aglonas novadā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks (0)

Ilze Dāme Birziņa no VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas informē, ka aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada12.jūnija plkst. 6.30 līdz 13.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD)Zemgales reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus ugunsgrēku dzēšanu.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās dzēstu gunsgrēkus, kuros dega elektrības līnijas balsts 0,1m2 platībā un nojume 12m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 33 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Šonakt plkst. 2.27 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Aglonas novada Aglonas pagastu, kur deg vienstāvu dzīvojamā māja un kūts. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg vienstāvu koka dzīvojamā māja 80m2 platībā, vienstāvu saimniecības ēka 30m2 platībā, divas mūra saimniecības ēkas 150m2 un 50m2 platībā, vienstāvu pirts 36m2 platībā, kūts 54m2, nojume 54m2 platībā, malkas šķūnis 15m2 platībā un divi traktori, malka, siens un citas sadzīves mantas. Kopumā notikumā vietā dega septiņas ēkas ar kopējo degšanas platību 419m2. Plkst. 4.34 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban notiek tā dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, celms, zaru kaudze, putna ligzda, ceļa zīme, elektrības līnijas balsts, gulšņi, traktors, nojume un vasarnīca.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Madonas novada Sarkaņu pagastā no ventilācijas šahtas izcēla tajā iekritušu kaķi, bet Stigu ielā Rīgā tika atbrīvota lapsa, kura bija iebāzusi galvu plastmasas pudelē. 

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 13.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom