Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     377
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

Futbolisti savā laukumā gūst uzvaru

10.jūnijā, Latvijas 1.līgas futbola čempionāta ietvaros Jēkabpils komanda savā laukumā uzņēma JDFS Alberts futbolvienību no Rīgas. Spēles rezultāts 3:2, savas komandas un Jēkabpils līdzjutēju labā! Divus vārtus komandas labā guva Dzmitry Kuzmin, viens vārtu guvums Aigaram Liņģim. Ar šo spēli komanda kopvērtējuma rangā sevi pacēla par vienu pozīciju augstāk – 11.vietā.

Nākamā spēle futbola faniem un līdzjutējiem savām acīm skatāma Jēkabpils stadionā, 17.jūnijā, plkst. 15:00, kur pretinieku pusē būs FK Tukums 2000/TSS, kas kopvērtējumā atrodas 3.vietā.

Informāciju sagatavoja
Sporta centra direktora vietniece
Aiva Jakubovska

 

Sporta senioru cīņas pludmales volejbolā

Majoros uz LSVS 54.sporta spēļu finālsacensībām pludmales volejbolā devās Jēkabpils dāmu trio Inita Smirnova, Sandra Ābola un Gunta Tauriņa. Cīņas bija jāaizvada ar lielo pilsētu - Rīgas, Liepājas un Jūrmalas komandām. Lai arī nācās atzīt viņu pārākumu, jēkabpilietes pretiniecēm gūt vieglus punktus neļāva. Kopvērtējumā D50+ grupā dāmas izcīnīja 5.vietu.

 

Jēkabpiliešu sasniegumi velo orientēšanās sportā

No 9.-11.jūnijam Rīgas, Garkalnes un Ropažu novados norisinājās Latvijas MTB-O daudzdienas 2017, kas vienlaikus bija arī Pasaules Ranga sacensības, Latvijas MTBO kausa 4., 5. un 6. posms un 10.jūnijā Latvijas čempionāts MTBO vidējā distancē. Trīs dienu mačā M14 grupā kopvērtējumā uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Kristiāns Lipskis, bet sīvajā M40 grupā Kaspars Lipskis ierindojās 20.vietā. Savukārt Latvijas čempionātā Kristiāns savā īpašumā ieguva sudraba medaļu.

 

Jēkabpils makšķernieku trio uz goda pjedetāla

Nedēļas nogalē Līvānos notika "Daugavas Savienības" kausa izcīņa sporta makšķerēšanā, kur 9 komandu konkurencē Jēkabpils meistarīgākie makšķernieki Jānis Skrējāns, Pēteris Vorobjovs un Ivars Mednis izcīnīja 3.vietu.

 

Informāciju sagatavoja
sporta organizatore
Baiba Grasa 13.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom