Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     377
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Beberliņu ūdenskrātuvē norisināsies starptautiskas glābēju un ūdenslīdēju sacens (0)

No 15. līdz 16.jūnijam, Liepājā, Beberliņu ūdenskrātuvē norisināsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētās starptautiskās glābēju un ūdenslīdēju sacensības, kurās sacentīsies piecas VUGD teritoriālo struktūrvienību komandas, kā arī ūdenslīdēju speciālās vienības komanda no Baltkrievijas.  

Sacensības norisināsies divās glābšanas darbu uz ūdens un vienā zemūdens darbu disciplīnā komandās. Sacensības tiks atklātas ceturtdien, 15.jūnijā, plkst. 11.00 – pirmajā sacensību dienā komandas izpildīs abas glābšanas darbu uz ūdens disciplīnas, bet sacensību otrajā dienā, 16.jūnijā, no plkst. 10.00 norisināsies sacensības zemūdens darbu disciplīnā. Liepājas iedzīvotāji un viesi aicināti apmeklēt sacensības klātienē un atbalstīt sacensību dalībniekus – īpaši sacensību pirmajā dienā, kad būs iespējams vērot dalībniekus sacenšoties glābšanas darbu uz ūdens disciplīnā.

Glābēju un ūdenslīdēju sacensības tiek rīkotas, lai pilnveidotu glābēju un ūdenslīdēju profesionālās iemaņas, popularizētu glābēju un ūdenslīdēju sportu, kā arī, lai veicinātu savstarpējo un starptautisko sadarbību. Sacensības norisināsies jau otro reizi – pagājušajā gadā komandu kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Kurzemes reģiona brigāde.

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 14.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom