Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     461
             Vakar:      529
            


twitterBlogo arī Tu!
Novados: Ievēlēts Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs un vietnieks (0)

Trešdien, 14. jūnijā plkst. 10:00, Jēkabpils novada administrācijas sēžu zālē pirmo reizi kopā tika sasaukta jaunievēlētā dome, un notika Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka vēlēšanas.

Par Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju ievēlēts deputāts Aivars Vanags, par priekšsēdētāja vietnieci – deputāte Anita Lemaka.

Priekšsēdētāja amatam no jaunievēlēto 9 deputātu vidus tika virzīti 2 kandidāti – Aivars Vanags (“Savam Novadam”) un Edvīns Meņķis (“Latvijas Zemnieku savienība”). Deputātiem atklāti balsojot, ar 5 balsīm PAR un 4 balsīm PRET, par Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju tika ievēlēts deputāts Aivars Vanags. PAR Edvīnu Meņķi bija 4 balsis, PRET – 5. Par Aivaru Vanagu balsoja “Latvijas Zaļās partijas”, “Jēkabpils Reģionālās partijas”, “Savam Novadam”, “Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”” ievēlētie deputāti, par Edvīnu Meņķi – “Latvijas Zemnieku savienības” deputāti.

Priekšsēdētāja vietnieka amatam arī tika virzīti 2 kandidāti – Anita Lemaka (“Latvijas Zaļā partija”) un Baiba Čākure (“Latvijas Zemnieku savienība”). Deputātiem atklāti balsojot, ar 5 balsīm PAR un 4 balsīm PRET, par Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja vietnieci tika ievēlēta deputāte Anita Lemaka. PAR Baibu Čākuri bija 4 balsis, PRET – 5. Par Anitu Lemaku balsoja “Latvijas Zaļās partijas”, “Jēkabpils Reģionālās partijas”, “Savam Novadam”, “Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”” deputāti, par Baibu Čākuri – “Latvijas Zemnieku savienības” deputāti.

Kā jau ziņots iepriekš, pašvaldību vēlēšanās Jēkabpils novada domē šogad ievēlēti 9 deputāti: no “Latvijas Zemnieku savienības” – Edvīns Meņķis, Raimonds Jaudzems, Reinis Balodis un Baiba Čākure, no saraksta “Savam Novadam” – Aivars Vanags un Juris Ratnieks, no “Latvijas Zaļās partijas” – Anita Lemaka, no “Jēkabpils Reģionālās partijas” – Kaspars Štolnieks un no “Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”” – Gints Audzītis.

Par Jēkabpils novada domes nolikuma izmaiņām un komiteju sastāviem deputāti lems ārkārtas domes sēdē 16. jūnijā.

K.Sēlis
Autora foto

Attēlā: Jaunais Jēkabpils novada domes sastāvs. No kreisās: Kaspars Štolnieks, Raimonds Jaudzems, Anita Lemaka, Edvīns Meņķis, Juris Ratnieks, Aivars Vanags, Gints Audzītis, Reinis Balodis, Baiba Čākure. 15.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom