Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     377
             Vakar:      394
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Novados: Ievēlēta Salas novada domes vadība (0)

Ceturtdien, 15. jūnijā plkst. 14:00, Salas novadā norisinājās pirmā jaunievēlēto deputātu domes sēde, kurā notika Salas novada domes  priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka vēlēšanas, kā arī tika lemts par patstāvīgo komiteju izveidošanu un patstāvīgo komiteju locekļu ievēlēšanu.

Pēc sabiedrisko attiecību un Tūrisma lietu speciālistes Jolantas Grandānes sniegtās informācijas, par Salas novada domes priekšsēdētāju ar sešām balsīm PAR un trīs balsīm PRET ievēlēta Irēna Sproģe. Savukārt par priekšsēdētājas vietnieku, arī no saraksta "Vienoti novadam", ar sešām balsīm PAR un trīs balsīm PRET ievēlēts Juris Balodītis.

Kā jau ziņots iepriekš, pašvaldību vēlēšanās Salas novada domē šogad ievēlēti deviņi deputāti: no vēlētāju apvienības "Vienoti mūsu novadam" - Irēna Sproģe, Ēvalds Stalidzāns, Pēteris Krastiņš, Inga Pastare, Juris Balodītis un Vija Pazuha; no saraksta "Jēkabpils reģionālā partija" - Sandra Kaņepa un Kristīne Kačanova; bet no saraksta "Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" - Egīls Rusiņš.


Justīne Iie
Foto no Salas novada pašvaldības arhīva 15.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom